RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

savaşta taktik hata yapan generale ceza verilsin,ülkeye dokunulmasın..!

iyi ozaman pkk ile teroristleride ayrı tutalım teröristleri asalım pkk faliyetlerine devam etsin kişilerle kurumları ayrı tutalım boyle sacmalıkmı olur yau

Ne alaka anlamadım. PKK'nın amacı masum insanları öldürüp, Kürdistan'ı kurmak değil mi? Fenerbahçe'de terör örgütü mü yoksa? :)

Neyin kafasını yasıyosunuz siz? Nasıl bir beyin var sizde nasıl işliyor?

Biri diyoki Saha icine yansımamıs

Tesbihte hata olmaz ulan herif ölüm listesi hazırlayıp adamları tehdit edip öldürmese(ki sizin şike yaptıgınız ayan beyan ortada yani öldürdünüz futbolu serefsizler) ama ben adamı öldürmedim ceza vermeyinmi dicek be serefsiz ayrıca saha icinin temiz oldugunu kime göre ayarlıcaksın türkiyenin yuzde 70 i sike oldugunu kabul etti hangi vicdanı rahatlatıcaksın...

Gelelim buna neymiş kişilerle kurumlar ayrı tutulsunmus niye kurumlar oy veremiyor dimi? Cünkü kurumlara şirin gözükmekle olmuo kişilere şirin gözükmek lazım dimi?

Ulan bir kurum bir kişi olmadan nasıl hareket edebilir bana bunun bi izahını yapsın. O kurum sahipleri o insanı o kurumun en basına getiriyorsa iyi niyetli olarak getiriyor ama butun sorumlulugu ona bırakıyorlar o insan hata yapıyorsa kimin icin yapıyor? Kurumu icin ee o zaman nasıl ayırıcaksın bunları

Bir ülke zamanından beri gavur gavur diye dedikleri insanlara hakta adalette hukukta kendi insanından müslümanından daha cok inanıyorsa o ülkeden hicbi halt olmaz adam aranıyor adam dürüst adaleti hukugu saglıcak adam aranıyor buyuk adam olmasına gerek yok adam olsun yeter! Sizler gibi insanlar müsvettesilerinden dolayı ülkemden sogudum ulan milliyetciligimi yiyip bitirdiniz..

RTE bu ülkenin başbakanıysa ve bu ülkenin başbakanı bu ülkeyide bu olaydaki mantık silsilesi ile yönetiyorsa vahh benim ülkeme.

Balık baştan kokar.

Bi ulkenin basbakanı nasıl boyle bişey soyler ?

PEKİ SAYIN RTE ŞUNA CEVAP VER ;

Bu ulke'de kişiler ve kurumlar birbirinden ayrılıyorsa, senin de bildiğin sebeplerden O MALUM PARTİ NEDEN KAPATILDI ? NEDEN KİŞİLERLE KURUMLARI AYIRMADINIZ ? HE ?

Yazıklar olsun, şikecileri duzenbazları koruyorsun digiturk ugruna.

bulalım gs için 3 veya 5 yıl yatabılecek (zaten şike cezalarını meclis kuşa cevirdi en fazla 1 sene yatar) bir fedai bütün maclarımızı bağlasın ne gerek var transfere falan felan nasılsa kişiler kurumları bağlamıyor

Beyler burda neden bir gün mutluluk bir gün üzüntü hakim bir adam konuştu diye sevinç bir adam konuştu üzüntü?? Uefa Juventus Marseille gibi kulüplerin yırtındıkları halde umrunda olmadığı bir yapı..Siz halen Feneri umursayacaklarını sanıyorsunuz..Ya düşür ya da ben 5 sene almıyorum bunları diyecekler..Sakin olun bence iş uzadı ama kurtarabilselerdi bu kadar uzamazdı zaten..Ocak'a kadar kurtarmış ourlardı..Uefa dimdik duruyor isterse başbakan konuşsun farketmez

Iyide Marsilya duserken François Miterrand çikip kurumlarla kisileri ayirinmi dedi uefaya, anliycan orada siyaset futbola karismamisti.. Bizim tepkimiz zaten RTE ye... RTE nin mantigina bakilirsa Marsilya Fransanin en çok taraftari olan klubudur... Marsilyayi niye dusurduler?

Ya bazen düşünüyorum. Bu ülkeyi ileri götürmeyen para falan değil. 1-Sığ görüşlülük, 2-kişisel egolar, 3-koltuk sevdası. Bu hataları minimize eden herkes bu ülkeyi rahatça yönetir. Neyse benzin 5tl, vergiler artıyor, şike zırla teşekkürler herkese "tüm" meclise !

durumun vehametini anlamak için antudaki angut yorumları yeterli.onlar bile yani o ilkokul bebeleri bile kişi ile kurumu ayırmak ne demek öyle saçmalık mı olur diyolar.daha da başka bişi demem...sen bu mantıkla bu ülkeyi yönetiyosan kapatalım gidelim ülkeyi...Allah bu mantıkta kim varsa hepsinin belasını versin.

Simdi bakin curcunaya. Basbakan kulube ceza verilmesin dedi diye kimi Galatasaraylilar nasil fenere ceza verilmemesini savunacak.

bulalım gs için 3 veya 5 yıl yatabılecek (zaten şike cezalarını meclis kuşa cevirdi en fazla 1 sene yatar) bir fedai bütün maclarımızı bağlasın ne gerek var transfere falan felan nasılsa kişiler kurumları bağlamıyor

Vallahi buradayım hazırım. Para versinler bana hemen gelirim. yatarım 8-10 ay. Çıkıncada beni padişah gibi karşılar herkes. Posterimi falanda yapın ama:)

Iyide Marsilya duserken François Miterrand çikip kurumlarla kisileri ayirinmi dedi uefaya, anliycan orada siyaset futbola karismamisti.. Bizim tepkimiz zaten RTE ye... RTE nin mantigina bakilirsa Marsilya Fransanin en çok taraftari olan klubudur... Marsilyayi niye dusurduler?

Başbakan konuşur Aziz konuşur Zia Şengül konuşur Ajdar bile yorum yapabilir bu konu hakkında ama cezayı Tff keser,kesemez veya yeterince kesemezse Uefa da tepesine çöker bu kadar kolay..Herkes konuşabilir niye bu kadar takıyorsunuz,Infantinonun tayyipten daha şekli var futbolda,karar mercii ve etkisi altında kalabilecek biri değil

Ne alaka anlamadım. PKK'nın amacı masum insanları öldürüp, Kürdistan'ı kurmak değil mi? Fenerbahçe'de terör örgütü mü yoksa? :)

sonucda fb : suç işleyen bir kurum adam öldürmüyor ama suç işliyor teröristlere suç işleten ne pkk nın ideolojisi fenerbahcede şike yapma ideolojisi olan bir kurum :D

Gazeteciler bu konuyu da sorarlar İnfantino ya, o da güzel bir örnekle cevabını verir.

Simdi bakin curcunaya. Basbakan kulube ceza verilmesin dedi diye kimi Galatasaraylilar nasil fenere ceza verilmemesini savunacak.

Maalesef var böyeleleri. Bir insan inanıyorsa "Allah", eşi ve ailesinden başka birine nasıl bu kadar bağlanır yahu:) Nasıl her söylediği kanun. Bugün RTE, yarın ABC, XYZ sorgulamayın beyin = örümcektir. Hatasız kul olmaz o halde eleştirilmeyen insan yoktur. Ama yok işte eleştiremiyor adamlar:(

Yazık oluyor ülkeme. Gerçekten yazık oluyor. Temiz, kan dolu, göz yaşı dolu acılarla dolu bir temelin üzerine inşaa edilen bu ülke ancak bu kadar kötü yönetiliyordu bugüne kadar ! Tüm herkes. Bugün A Parti yarın B. Hepsi aynı...

Ne bekliyordunuzki arkadaş

Zamanında sayın başbakanı eleştirdiğimizde siyaset yapmayın diyordunuz

Anladınızmı şimdi 8 aydır şike operasyonunun neden bir sonuca ulaşmadığını

2020 Avrupa futbol şampiyonası ve Olimpiyat oyunlarına aday olacağını söyleyen sayın başbakan çok büyük kumar oynadı ya da bizi iyi işletti o kadar

bu açıklamadan sonra her ÜÇ organizasyondan BİR ini verirler bize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt