RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eca4223358898d59e4c5bbdfa5d2cb65ef236.jpg

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, UEFA Kongresi’nde bir konuşma gerçekleştirdi.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

başbakan anlaşılan fenerli angutlara iyi görünerek oyları toplarım zannediyor. ama sayın başbakan bu söylemlerle güvenirlilğinizi gün geçtikçe yitiriyorsunuz benden söylemesi

Sozun bittigi yerdeyiz, twitterdan ve maillerle yuklenmek lazim..

Ulkede sikeyide serbest biraktiniz !

25 MIlyon GSli Var Basbakan, biz Fenoslular gibi heryerde aglayip zirlamayiz, Sandikta Ocumuzu aliriz SANDIKKK !

arkadaş valla anlamıyorum anlayamıyorum.anlayan varsa şunları açıklasın bana Allah rızası için:

-fenerbahçenin şikeden ceza alabilmesi için şikeyi nasıl yapmış olması gerekir?

-kulübün başkan, başkan yardımcısı muhasebecisi hepsi şikeden yargılanırken fb nin bu işle alakası yoktur nasıl hangi mantık hangi vicdan söyleyebilir?

-fb nin resmi sitesinden şike ve teşvik için görüşmeler yapması para transferleri için KAP a bilgi vermesi makbuzları resmi siteden yayınlaması mı gerekir?

bu ülkenin başbakanı bu mantıkla hareket ediyosa milyonlarca insan bunu idda ediyosa ben böyle ülkenin böyle malları barındıran böyle vatanın içine sıçayım en hafif tabirle!:mad:

Juventus,Marsilya büyük salaklık etmiş yahu.Başbakanın bu çılgın fikrini neden akıl edememiş ki onlar?

Tabii ki Aziz Yıldırım portakal satan bir şahıstı Fenerbahçe ile bir ilgisi yoktu. (!)

Ayrıca Aziz Yıldırım'dan dolayı Fenerbahçe başkanlık döneminde hiç yarar sağlamadı. Yarar sağladıysa bile bu yararlar yanına kalmalı,zarar olduğunda Aziz Yıldırım kulüpten ayrı tutulmalı (!)

Tabii ki Aziz Yıldırım portakal satan bir şahıstı Fenerbahçe ile bir ilgisi yoktu. (!)

Ayrıca Aziz Yıldırım'dan dolayı Fenerbahçe başkanlık döneminde hiç yarar sağlamadı. Yarar sağladıysa bile bu yararlar yanına kalmalı,zarar olduğunda Aziz Yıldırım kulüpten ayrı tutulmalı (!)

Kişilerle kurumlar ayrılacaksa, kulübü teknik direktörler yönetsin. :D

Hükümetin duruma el atacağı çok belliydi zaten, tabi işe yarar mı orasını bilemem ama feneri düşürmemek için son raddeye kadar her yoldan saldıracaklar belli ki.

arkadaş valla anlamıyorum anlayamıyorum.anlayan varsa şunları açıklasın bana Allah rızası için:

-fenerbahçenin şikeden ceza alabilmesi için şikeyi nasıl yapmış olması gerekir?

-kulübün başkan, başkan yardımcısı muhasebecisi hepsi şikeden yargılanırken fb nin bu işle alakası yoktur nasıl hangi mantık hangi vicdan söyleyebilir?

-fb nin resmi sitesinden şike ve teşvik için görüşmeler yapması para transferleri için KAP a bilgi vermesi makbuzları resmi siteden yayınlaması mı gerekir?

bu ülkenin başbakanı bu mantıkla hareket ediyosa milyonlarca insan bunu idda ediyosa ben böyle ülkenin böyle malları barındıran böyle vatanın içine sıçayım en hafif tabirle!:mad:

Trafikte birine çarparsan şöför değil,araba cezalandırılsın

Hangi olayda adalet varda bu olayda olacak. Tiksiniyorum artık bu ülkeden de, bu siyasetçilerden de, bu olaylardan da. Bu milletin ahları üstlerinde olduğu sürece bu dünyada rahat olabilirler ama diğer tarafta bakalim nasıl kurtulacaklar..

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

iyi ozaman pkk ile teroristleride ayrı tutalım teröristleri asalım pkk faliyetlerine devam etsin kişilerle kurumları ayrı tutalım boyle sacmalıkmı olur yau

Başbakan'ın zengin göbeklilere haklı olarak söylediği "Sizin işiniz ekonomi eğitime karışmayın" lafını şimdi bizde kendisine iade ediyoruz "Spora-Futbola karışma, ülkenin geleceğini batırma".

Yazıktır ya. Ayıptır. Bunu yapan her kim olursa parti-isim-din-dil bağımsız hepsine yazıklar olsun.

Beyler burda neden bir gün mutluluk bir gün üzüntü hakim bir adam konuştu diye sevinç bir adam konuştu üzüntü?? Uefa Juventus Marseille gibi kulüplerin yırtındıkları halde umrunda olmadığı bir yapı..Siz halen Feneri umursayacaklarını sanıyorsunuz..Ya düşür ya da ben 5 sene almıyorum bunları diyecekler..Sakin olun bence iş uzadı ama kurtarabilselerdi bu kadar uzamazdı zaten..Ocak'a kadar kurtarmış ourlardı..Uefa dimdik duruyor isterse başbakan konuşsun farketmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt