RTE'den Platini'ye Şok Örnek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE'den Platini'ye Şok Örnek!

Cevap: RTE'den Platini'ye Şok Örnek!

Yani kupalardan men etmek ceza değildir, gelince yine alabiliyorlar kupayı diyor.

Ben başbakanımızdaki bu ışığı daha önce keşfetmemişim, gerçekten ampul ! çaktı kafamda bir anda...

Kim ne tepki gösterirse göstersin, umrumda değil...

Fenerbahçe şike yapmışmıdır? Evet yapmıştır. Şikede yapmıştır, baskıda kurmuştur.

Ama artık eminim bu bir şike operasyonu değildir, aziz yıldırım ı bitirme operasyonudur.

Başbakanın bu söylemleri '' maalesef '' , '' Aziz Yıldırıma yapılan bir organizasyondur '' komplosuna daha çok inanmamı sağlıyor..

Şikenin yapıldığına yönelik kanaatim var ama '' kişiler kurumlar safsatası '' yüzünden ki açık açık söyledi de bunu R.T.E, Aziz Yıldırıma ne yaparsanız yapın ama Fenerbahçeyi bana bırakın havasını sezmek güç gelmiyor bana..

Sayın R.T.E başka hangi amaçla kişiler ayrı kurumlar ayrı demiş olabilir ki???

Başka açıklama gelmiyor aklıma..

Aziz Yıldırım operasyonuna dönüştü olay, ben hala bu işin Aziz Yıldırım için yapıldığına inanmıyorum.

fenerbahçeyi kurtarmak için aziz yıldırım bu şekilde davranıyor kendisi diyorya ben önemli değilim gerekirse yatarım f7 kurtulsun yeter.

Muhalefet nerde peki? her kücük olayda her konuda karsi cikanlar ve birbirine tekme tokat dalanlar nerde acaba? Neden karsi cikan yok?

5 yil ceza yemek türk futbolunun bitisi demek, 80li yillara geri dönemek demek, bütün puanlarimiz sifirlanmak demek, artik 1 takim sampiyonlar ligi ön elemelerine gider 2 tanede euro league ön elmeye gider ve puanlarimiz sifir oldundan en baba takimlar cikar.yani avrupada senelerce tur atliyamiyacagiz demek.

Birileri Oy Toplamak icin SikeBahceye yag cekiyor... Allah Feneri ve Fenerlileri bildigi gibi yapsin... Arkadas Akrabag falan dinlemiyorum... Hepsinin ...

bird detected..arkadaşlar ne dir sayfalarda gezinen bu kuş. adminler göreve :)

bugüne kadar oyumu akp'ye vermiş biri olarak yazıklar olsun diyorum. Olay başından beri siyasiydi bu ortaya çıktı.ceza meza yok durmak yok şikeye devam hedef 2023...

Hazirliyor iste ülkeyi Tatcher Matcher diye. Yaziklar olsun böyle ülkeye ve hakkin yaninda olmayan Basbakana.

Malesef haber doğru. Tayyip Erdoğan cesur biri, bu dediğini yapabilir. Zaten eskiden beri hep bahsediyorum, toplam sekiz takım olması sorun. İnfantino kararın dengeli olması gerektiğini söylemişti. Bir maçta şike yapan takım bir alt lige düşecekse, FB nin 5-6 lig geriye düşmesi gerekiyor. Eğer hepsini aynen bir alt lige düşürürlerse, haksızlık olur ve TFF tazminat davalarından çok çeker... Yoksa tek şike yapan FB olsa çoktan düşmüştü...

İngiltere de nasıl karşılanmıştı bu karar bilmiyorum ama bizde makul karşılanacağını düşünmüyorum. Diğer takımlara büyük haksızlık olacaktır.Kabul edilemez. Ayrıca durum Thatcher zamanındaki gibi değil. UEFA büyük paralar ödüyor artık. Zaten Avrupa takımlarıyla çok fark var aramızda, bu fark iyice açılır.

Ama Tayyip Erdoğan dediğim dedik biri. Kimseyi dinlemeyebilir.
En fazla bir dahaki seçime kadar dinlemez.

Türk futbolu bu kara lekeyle oynanmaya devam edeceğine biterse bitsin.Herkesi işine baksın tiyatro oynanmasın.Avrupa olmayınca ezik fenerin şikeli maçlarınımı seyredip durcaz ligde.Hiç bir maça bakmayuız olur biter.Kendi kendilerine oynarlar.

Rasim ozan ne diyecek buna çok merak ediyorum. Ayrıca başbakanın böyle birşeyi söylemesi için şike kanaati olması lazım. Aziz Yıldırım bosa gırtlak patlatıyor mahkemede şike yapılmadı diyenin aklından çok büyük endişeler duymamız lazım.

Üst Alt