Rumen Basını: “Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var”


Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var” başlığını atan GSP Gazetesi, Vaslui'yi İstanbul'da tam anlamıyla bir şikecinin beklediğini yazdı.

fft1mm1826887.jpg


GSP Gazetesi Fenerbahçe-Vaslui eşleşmesiyle ilgili çirkin bir başlık kullandı: “Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var.” Vaslui’yi İstanbul’da bir şikecinin beklediğinin kesin olduğunu yazan GSP Gazetesi’nin haberinde, “Şükrü Saracoğlu Stadı’nın iyi bir atmosferi var. Taraftarlar çok fanatik. Alex, Mehmet Topal ve Kuyt, kendilerini maestro gibi göstermeye çalışacaklar. Fenerbahçe büyük paralarla konuşuyor. O yatırımların karşılığı boşa gitmeyecek gibi gözüküyor. Bir düşünün, Moussa Sow 8.8 milyon Euro. Bu, bizim takımın 2 yıllık bütçesi. O yüzden Vaslui’nin işi bir hayli zor. Fenerbahçe’nin toplam maliyeti 126, Vaslui’nin 29 milyon Euro” denildi.Prosport Gazetesi, Başkan Porumboiu’nun, “Dansözler gibi gitmeyeceğiz” sözlerini başlığa çıkardı. Fenerbahçe’nin hem maddi anlamda hem de kulüp olarak büyük olduğunu söyleyen Porumboiu, “Ama bizi kolay kolay korkutamaz, dansöz gibi oynatamazlar. Böyle bir takımla oynamak kolay değil ama kendimizi göstermek amacındayız. Sow güçlü, iyi bir oyuncu. Ancak oyuncularım 2 sene önce ona karşı mücadele etmiş ve başarılı olmuştu. Sow bizi korkutamaz” dedi. Gazete, teknik direktör Şumudica’nın da, “Kafamız eğilerek çıkmayacağız. Rakibi birkaç hafta önce etüd ettim. Bazı zaafları var. Onları kullanmaya çalışacağız” sözlerine yer verdi.Rumen basını çirkinleşti! - Fanatik.com.tr
 
Cevap: Rumen basını :“Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var”Adamlar gerçeği söylemiş,başlık Rumen basını çirkinleşti :)
 
Fanatik çirkinlesti diye başlık atmış.

Ona cirkinlesme denilmez, dogruları yazmak denir.Sizin yazamadiginizi adamlar ilk günden yazıyor.
 
Cevap: Rumen basını :“Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var”Türkiye'de üstü kapatılmaya çalışılsa da o damgayı yediler bir kere ŞİKECİLER.
 
Cevap: Rumen basını :“Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var”Bir Romanya olamadılar bizimkiler.

Tabii Romanya'da Aziz Yıldırım gibi istediği haberi yaptıran bir insan yok.
 
Cevap: Rumen basını :“Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var”Mehmet Topuz gitsin bunları da dövsün :)
 
Cevap: Rumen basını :“Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var”Bu arada doğruyu yazan bir basın organına "Çirkinleşti" diyebilen bir basın organımız var.

Türkiyem Türkiyem cennetim.
 
Cevap: Rumen basını :“Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var”Malesef leşş bir medyaya sahibiz.. "Çirkinleşti" nedir ya ?
 
Üst Alt