Rüştü Reçber vs Fatih Terim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rüştü Reçber vs Fatih Terim

Fatih Terim Rüştü Reçber Atışmasında Hangi Tarafı Tutuyorsunuz?

• Rüştü Reçber

Kullanılan: 2 13.3%
  • Fatih Terim

Kullanılan: 13 86.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Tabi ki de İMPARATOR'un tarafındayız. Bir Galatasaraylı olarak zaten hocamızın yanındayız. Tamamen objektif bakacak olursam da Fatih Terim'in pislediği kapta kendine yer bulamayacak bir herifin, kendisi hakkında ileri geri konuşması akıl alacak iş değildir. Bu hususta Rüştü, rüşdünü ispatlayamamıştır.

fft64_mf1780016.Jpeg

Bundan sonra fatih terim, imparator falan demem. Parator, tarator derim. RÜSTÜ hakli.

Herkesin hocama baskı yaptığı şu dönemde olası bir görevden alma veya istifa halinde "Ben demiştim, bu günleri önceden görmüştüm." veya "Ben istifa ettirdim, söylemiştim" demek, bundan nemalanıp bir yerlere gelmek için(Hocama bir şey olmazsa zaten kimse Rüştü'nün söyleyeceklerini hatırlamayacak o yüzden Rüştü sezon öncesi Akhisar'ın şampiyonluğuna 10 lira atıp bekliyor tutarsa zengin olurum gibisinden) hocama sallama cüretini gösteren Rüştü yine gözündeki tavuk karasından Basinas'tan 40 metreden yediği gollerde olduğu gibi ötürü önünü göremiyor. Sen kimsin Rüştü?

Rüştü'nün yazısındaki ilk bölümün son cümleleri aşağılık ve eziklik kokuyor.
İstifa etmezsen diyor ilgililer görevden alır yoksa spor bakanı alır o da almazsa diyor alacak makam belli. Mahallede kavgada gücü yetmeyen çocuğun babasını annesini çağırması gibi.

Bu zırto nerelerde nerde çıkıyor ? sesi soluğu yok terim ilk geldiğinde çok ötüyodu unutmadık bunu güzel bi kutlamalarda baştan aşağı sövülmesi gereken bi tipleme.

Üst Alt