Rusya 2018 Dünya Kupası Grupları ve Fikstür | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
jBwzvy.png

5M2qF0.jpg

HgxPBo.png

Sanki büyükleri birbirine kırmamak için özel ayarlanmış gibi gruplar. Enteresan.

Bu kadar yüksek paraların döndüğü bir ortamda bunun olmaması imkansız. İllaki ayarlıyorlardır, akışına bıraktıklarını hiç sanmam. Aynisi Şampiyonlar Ligi’nde de oluyor. Geçen gün çektikleri kurayı en güçlü 4 takım sona kalacak şekilde ayarlamaya çalıştılar misal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

G ve B grubu hariç aslında denk gruplar. Özellikle D grubu çok güzel. Arjantin'in çıkması garanti değil. Hırvatlar bana göre en iyi 10 kadrodan birine sahip. İzlanda zaten son 4 senenin en büyük çıkış yakalayan takımı. Nijerya'da bir çok genç yetenek var.

Keza F grubu da güzel. Almanya bir şekilde çıkar ama diğer 3 takım da çıkabilir. Kore kesinlikle yabana atılmamalı. Kolay lokma değiller.

B grubu denk değil mesela ama hem Fas hem İran son derece iyi takımlar. Başka bir grupta olsalar çıkabilirler derdim. Özellikle Fas'ın baya iyi oyuncuları var.

Ben DK'da orta seviye takımların maçlarını daha severek izliyorum. İlk bilinçli sekilde izlediğim 98'den bu yana böyle. Bu sebeple grupların durumundan çok etkilenmedim. Ama tabiki İtalya, Hollanda, Şili ve Türkiye burada olsa daha mutlu olurdum.

QF1: İspanya-Portekiz
QF2: Fransa-Arjantin
QF3: Brezilya-Almanya
QF4: Belçika-İngiltere
Çeyrek finale kadar bu şekilde gelirler, kupayıda QF2 veya QF3 teki 4 takımdan biri alır diye düşünüyorum

Belçika yılın mallığını yaptı resmen

İngiltere, Kolombiya ve muhtemelen isveç ile oynayacak şimdi, 2 turu cebine koydu gibi bir şey. Neden böyle diyorum. Çünkü kolombiya hocası pekerman hep bu turlarda elenen bir antrenör, İsveçi veya isviçreyi de aşarlar herhalde bir sonraki turda. Yarı-Final de de Spain veya hırvatistan.

İngiltere, Kolombiya ve muhtemelen isveç ile oynayacak şimdi, 2 turu cebine koydu gibi bir şey. Neden böyle diyorum. Çünkü kolombiya hocası pekerman hep bu turlarda elenen bir antrenör, İsveçi veya isviçreyi de aşarlar herhalde bir sonraki turda. Yarı-Final de de Spain veya hırvatistan.

Belçika kesin yarı final yapardı da İngiltere'den o kadar emin değilim

Sol tarafa baksana ölüm grubu gibi bir şey neden mallık yapıp orayı seçtiler acaba sorgulanası

Tamam sağ taraf nispeten daha kolay gibi ama yine bir İspanya, İngiltere ve Hırvatistan var. Yine keza İngiltere - Kolombiya maçı, bence Kolombiya o kadar kolay geçit vermez.

Üst Alt