Rusya 2018 Dünya Kupası Takip Başlığı

Hakan Yazıcı

Fernweh
Tecrübeli Üye
Hakan Yazıcı
Jahrein'i bende çok sevmiyorum sürekli mal mal bağırıyor felan antipatik herif

Pintipanda,Ferit,Serhat denk gelirse biraz bakıyorum

Videoyu da izledim tekrar olaya çok yanlış yerden bakıyor. Olayı da tam bilmiyor zaten fotoğraf nerede çekilmiş nasıl olmuş falan. Öyle bir daveti reddedemez diyip duruyordu yayında Emre Can desen kalacak öyle. Fransız arkadaşla diyaloğu da güldürdü.

Birde bunu bilmiş bilmiş konuşarak yapması sinir bozucu. Merkel'i kötülüyor da hangi devlet hangi hükümet temiz? Alman vatandaşlarının tutumunu Merkel'e göre değerlendirmesi saçma o yüzden..

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Aydın Aslan
Videoyu da izledim tekrar olaya çok yanlış yerden bakıyor. Olayı da tam bilmiyor zaten fotoğraf nerede çekilmiş nasıl olmuş falan. Öyle bir daveti reddedemez diyip duruyordu yayında Emre Can desen kalacak öyle. Fransız arkadaşla diyaloğu da güldürdü.

Birde bunu bilmiş bilmiş konuşarak yapması sinir bozucu. Merkel'i kötülüyor da hangi devlet hangi hükümet temiz? Alman vatandaşlarının tutumunu Merkel'e göre değerlendirmesi saçma o yüzden..
Sen Almanya'da mı yaşıyorsun renktaş ?

Ben daha çok Merkel hakkında söylendiklerine takıldım.Gerçekten öyle gerine gerine hava mı atıyor ?

Hakan Yazıcı

Fernweh
Tecrübeli Üye
Hakan Yazıcı
Sen Almanya'da mı yaşıyorsun renktaş ?

Ben daha çok Merkel hakkında söylendiklerine takıldım.Gerçekten öyle gerine gerine hava mı atıyor ?

Yok ben İstanbul'dayım. Senin neden paylaştığını anladım da izlerken sinir olmuştum buraya da yazayım dedim. Merkel hakkında söyledikleri ne kadar doğru bilmiyorum..

Son düzenleme: