Rusya 2018 Dünya Kupası Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
World Cup New York'da.

Da75m7SVwAQAgxj.jpg:large

Da8ARKjWsAA-SYX.jpg

En az bizim şampiyonluk maçı kadar heyecanla bekliyorum. Harika birşey bu yaz organizasyonları. CL filan heyecanlı tabi de bu DK ve EC bam başka gerçekten. Bizim milyonluk eşşekler de işlerini ypıp şu turnuvaya gidebilselerdi keşke.

UEFA fantasy football'umuzu da alıp ekran karşısına geçeceğiz her gün.

Kolombiya'yı 30 bini kişi uğurlamış. Güney Amerika ülkelerinin futbol aşkına hastayım. Bazen sınırı aştıkları da oluyor ama olsun.

Avrupa ülkeleri kazanınca 1 saat kutlar,işine bakar ama diğerleri 40 gün 40 gece kutlar.

Salah Dünya Kupası'nda oynayabilecekmiş. 2.turda İspanya-Mısır maçı oldukça olası. İspanya B grubunun favorisi, Mısır'da eğer Rusya'yı geçip 2.olursa Ramos-Salah ikilisini tekrar göreceğiz.

Enteresan olabilir, bakalım olacak mı?

Peru'nun kaptanı ve golcüsü Guerrero'nun kupaya katılmasına izin çıkmış. Devlet başkanlarına kadar her türlü lobiyi yaptılar ve sonunda başardılar.

Peru için hem büyük moral oldu, hem de kalite geldi takıma. Eğer katılamasaydı Danimarka Fransa ile beraber kesin çıkar derdim ama bu işleri değiştirir.

En azından pes etmeyecektir Peru.

Peru'nun kaptanı ve golcüsü Guerrero'nun kupaya katılmasına izin çıkmış. Devlet başkanlarına kadar her türlü lobiyi yaptılar ve sonunda başardılar.

Peru için hem büyük moral oldu, hem de kalite geldi takıma. Eğer katılamasaydı Danimarka Fransa ile beraber kesin çıkar derdim ama bu işleri değiştirir.

En azından pes etmeyecektir Peru.

Danimarka çok iyi jenerasyon ve iyi de neticeler alarak geliyorlar dengeli bir takım. Hocaları da şampiyonluklar yaşamış biri yerelde. Peru 3 puanla kapar o grubu ama evet zorlayacaklardır en azından.

Danimarka çok iyi jenerasyon ve iyi de neticeler alarak geliyorlar dengeli bir takım. Hocaları da şampiyonluklar yaşamış biri yerelde. Peru 3 puanla kapar o grubu ama evet zorlayacaklardır en azından.

Danimarka'yı bende çok beğeniyorum. Savunması çok iyi bir kere. Sisto gibi kanatta pırpır bir oyuncu var. Eriksen gibi müthiş bir maestro var. Delaney iyi bir 8 numara. Forvette de Cornelius ve Jorgensen gibi iki tane pivot var.

Ancak Peru, Şili gibi üst üste 2 kez Copa America kazanan takımı geride bırakıp geldi buraya. 36 senelik hasretleri var. İnanılmaz açlar bu turnuvaya. Bu yüzden her şey olabilir.

A Grubu

Uruguay
Mısır

B Grubu

İspanya
Portekiz

C Grubu

Fransa
Peru

D Grubu

Arjantin
Hırvatistan

E Grubu

Brezilya
Sırbistan

F Grubu

Almanya
Meksika

G Grubu

İngiltere
Belçika

H Grubu

Kolombiya
Polonya

son 16

İspanya-Mısır

Arjantin-Peru

Almanya-sırbistan

Kolombiya-Belçika

Uruguay-Portekiz

Fransa-Hırvatistan

Brezilya-Meksika

İngiltere-Polonya

Çeyrek Final

İspanya-Arjantin

Belçika-Almanya

Fransa-Portekiz

Brezilya-İngiltere

Yarı Final

Fransa-Brezilya

Almanya-İspanya

Final

Almanya-Fransa

Löw, Sane’yi almamış. Bu çok abartı ve saçma bir tercih bana göre. Bedelini kupada ödeyeceklerdir. Zaten pek yaratıcı oyuncuları yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt