Rusya 2018 Dünya Kupası Takip Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
w9byfR.png

Arkadaşlar malumunuz dünyanın en büyük futbol organizasyonu dünya kupasına yaklaşık 3 ay kadar bir zaman kaldı.Bu başlıkta tahminlerimizi ve edindiğimiz bazı bilgileri paylaşabiliriz.

Son düzenleme:
Arjantin'in kazanmasını umuyorum artık. Messi'ye yakışır. Yeter kaç turnuvadır Avrupa ülkeleri kazanıyor, sıktı.

İlk sayfaya notumuzu düşelim o zaman..

Şampiyon: Fransa
Finalist: Brezilya
Üçüncü-Dördüncü: Almanya,Arjantin

Sürpriz Takım: Senegal

Gol Kralı: Gabriel Jesus,Griezmann

Bu arada Dünya Kupası'nın bir diğer güzel heyecanı da Panini'nin hazırladığı çıkartma kitabı ve yapışkanlı çıkartmaları.

Aramızda uğraşan var mı bilmiyorum ama Nisan ortasında dağıtılacak bayilere.003359_0.jpg

İzlanda, diplomatik düzeyde Dünya Kupası'nı boykot edecekmiş.

İlerleyen günlerde bu kriz haberleri iyice büyür gibi gözüküyor. 1992'de Yugoslavya'nın çekilip Danimarka'nın katılması gibi bir şey olabilir.

Avrupadan bir takım alır Güney Amerika bir şey yapamaz gibi duruyor.Belçika takım olabilirse güzel işler yapar bireysel anlamda hem genç hem de yıldız oyuncu fabrikası gibiler...

Bizim forumda ki bu Belçika hayranlığına şaşıyorum. Dostlar adamlar iyi takım olabilirler lakin kupa falan biraz yavaş yahu, Fransa-Almanya-İspanya hatta ve hatta Brezilya-Arjantin varken Belçika nedir.?

Bizim forumda ki bu Belçika hayranlığına şaşıyorum. Dostlar adamlar iyi takım olabilirler lakin kupa falan biraz yavaş yahu, Fransa-Almanya-İspanya hatta ve hatta Brezilya-Arjantin varken Belçika nedir.?

Sempatik geliyor belçika yoksa kimse kupayı gerçekten alırlar diye düşünmüyordur bence , hep aynı takımları desteklemek yerine farklı havada katıyor belçika.

Üst Alt