rüya kontrolü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Rüya Kontrolü

Forumun psychic'leri diye başlık açın bari anasını satayım bu ne.

Genelde rüya bile görmüyorum ben, uyanınca da baya şaşkın oluyorum böyle bırak hani rüyada olduğunu anlamayı falan.

Peki bunun belirli sebepleri var mı ki bilimsel olarak ? Yani şu özelliğe sahip insanlarda oluyor ama bunlarda olmuyor falan.

Özel güçlere inanan insanlarda olur genelde, yani ayrı fiziksel, beyinsel bir nedeni yok.

Nasıl falcılara inanılır, her lafından kendine birşey yorar, bu da o hesap. Bilinçaltı ile ilgili olduğu için, üzerinde çokça düşündüğü rüyayı görmek normaldir.

Ayrıca gece yatmadan önce aklımca şu rüyayı göreceğim diyorum ve görüyorum. İrdelenmeli. :asd: İstediğim rüyayı rahatlıkla görebiliyorum kısacası. Uyanıyorum yatıyorum yine full time rüya. Benim uykum rüyalarla geçiyor zaten, sabah kalktığımda da garip bir şekilde yorgun uyanıyorum. Çünkü lucid yüzünden uykumu alamıyorum.

Renktas senin level benden daha yuksek :D Bunun icin ne yaptin master yapmak icin cok ugrasiyorum ama yapamiyorum bunu 1-2 defa olmusdur yada olmamisdir.

Dün gece sanırım şu gelecekten kesit görme işi ciddiye bindi. Arkadaşla arabayla geldiğimizi gördüm ve elendi salaklar demiştim. Üstelik önümüzde ışıklarda bir cip duruyordu. Yine öyle oldu. Çok ilginç gerçekten.

Bir tane de iddia kuponu doldursan da yolumuzu bulsak renkdaş.
idea-013.gif

Lüsid rüya deniliyor buna.

ve herkes ögrenebilir. farkli farkli teknikleri var.

Bilimsel yaklasilior bu konuya...yani öyle "mistik lay lay lom degil"

ben astrolojiylede,fallarlada,rüyalarlada çok iç içeyim.

bazen bazı şeyler bana ayan oluyo rüyamda ..ama kötü şeyler...6 hissim de çok kuvvetlidir.

olay sudur. rüya görüyorsun, ve rüya gördünü farkindasin. ve rüya'yi, bilincli yasiyorsun, ve kendin ne istiyorsan, onu yapiyorsun o rüya'da...

Bunu Spor bilimler bölümünde(üniversite Heidelberg, ünlü baya..) bile denediler, ...adam rüyanin icine bilincli rüya gördü, ve antreman yapdi.

kalb atislari yükseldi, ve nefes alma ritmi'de...

twitterda ilginç bilgiler diye bi hesap var orda şöyle denmişti

"insan beyni yeni yüzler yaratamaz o yüzden rüyasında gördükleri kişiler daha önce normal hayatta görüpte unuttukları yüzler" miş:)

Peki gordugumuz mekanlar? mesala ruyamda cin'e gidiyorum, evlerin icine filan giriyorum. bu nasil oluyor?

mesela... kirmizi rengi hic görmedin.

rüyanda'da kirmizi renk olmas. ama diyelim kirmizi rengi gördün, ve taniyorsun artik..

ozamand "kirmiziyi" da rüyanda görebilirsin ve beyin(hayal gücü) gücü(tecrübe..) ile , koyu, veya acik kirmizi görebilirsin.

kirmizi=cin

koyu,acik kirmizi= cin evleri, odalar...

Genelde rüyada olduğumun farkına varıyorum.Ama öyle lamba kapatmak falan gibi değil.Rüyada bişey oluyor " normalde böyle saçma bir şey yapmam,rüya bu" diyorum.Eğer kabus falan görüyorsam kendi kendime "rüyadayım uyanabilirim" diyerek uyanabildim ama kontrol etmeye çalıştığım bi gün istemsiz olarak uyandım.İstediğim gibi devam ettirmeye çalışınca kopuyorum uykudan.

Harika bir konu.

Bende rüyalarımı yönlendirebiliyorum. Harika bir deneyim..

Ayrıca eğer gördüğün kabussa, kendini öne doğru kasıp biraz titremeyle birlikte uyanabiliyorsunuz :)

Ama Emir'in söylediği gibi her rüya farklı merkezden geliyor. Her rüya yönlendirilemez.

Bana sorarsanız birazda uyku hafifliği ile alakalı...

Beyler amme hizmeti yapmak ve umuma faydalı olmak istiyorsanız. Şekillendireceğiniz rüyalarınızı iddaa bülteni üzerinden şekillendirin. 6 maça yoğunlaşsanız kafi. Gerisini biz hallederiz.

Üst Alt