rüya kontrolü - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Rüya Kontrolü

Bugün rüya içinde rüya, rüya içinde rüya, rüya içinde rüya gördüm. :asd:

Çok gerçekçi bir şekilde uyanıyordum. Bir şeyler yapıyordum. Sonra işler saçmalaşınca rüya olduğunu hissedip uyanıyordum.

Sonra tekrar işler normal başlayıp saçmalaşınca tekrar uyandığımı hissediyorum, yataktan kalkıyorum. Sonra bakıyorum yine rüya ...:D

Şu anda da rüyadasın.

Şu sıralar kontrol var ama istediğim rüyayı göremiyorum bir türlü. O konuda sıkıntı var reyiz. :ayatollah:

Hocam, sen "lüsid rüya" görebiliyorsan... rüyanin icinden, ne görmek istiyorsan görebilirsin.

demek senin "levelin" cok yüksesk degil henüz :D bunu cok fena ustalari var...

Teknik sudur. meselea bi kapi düsüniyorsun. ve bu kapinin arkasinda "ne istiyorsan artik" onu düsüniyorsun. Kapiyi acip girdinde, o istedin yerde olursun, veya istedin seyi bulursun...

Pasif teknik
budur. mesela , elimde bi elma olsun istemek cok zor. Ama, bu yesiligin arkasinda bi elma vardir düsünüp, oraya gidp bakarsin 99% elma orda olur.

Hocam, sen "lüsid rüya" görebiliyorsan... rüyanin icinden, ne görmek istiyorsan görebilirsin.

demek senin "levelin" cok yüksesk degil henüz :D bunu cok fena ustalari var...

Teknik sudur. meselea bi kapi düsüniyorsun. ve bu kapinin arkasinda "ne istiyorsan artik" onu düsüniyorsun. Kapiyi acip girdinde, o istedin yerde olursun, veya istedin seyi bulursun...

Pasif teknik
budur. mesela , elimde bi elma olsun istemek cok zor. Ama, bu yesiligin arkasinda bi elma vardir düsünüp, oraya gidp bakarsin 99% elma orda olur.

Eskiden yapıyordum ama şu sıra pek olmuyor nedense, bende Hamit gibi yeteneğimi kaybettim sanırım.

Bu topic'de en sevdim mesaj

Aynisini yemin ederim bende yasiyorum kontrol edebiliyorum ruyalarimi ve bu super oliyo bazen... O an aklima ne getirsem oliyo...

Etrafimda diyelim sinifdan kiz arkadaslar var ruyada oldugumun bilincindeyken onlara gidip tecavuz felan edebiliyorum abartisiz :D

Super bisey ya. Her zaman olmuyo tabi

Bi türlü kontrol edemiyorum ben, rüyada oldugumu anlamiyorum.

Hatta uyandigimda gercekten yasamis gibi hissediyorum :D

Bunu bende cok sık yaşıyorum.

Genellikle hep istedigim rüyaları görüyorum ;) Onlarda +18 :D

bunu biraz acabilirmiyiz?

Ya genellikle yasamak istedigim şeyleri rüyamda görüyorum kendim yonlendirebiliyorum falan.

İstedigim zaman son buluyor. Arada kabus oluyor ürkülerek uyanıyorum. Bazen nasıl desem yarı uyanmıs gibi birşey oluyor ama ben istedigim icin rüyaya devam ediyorum bunun gibi şeyler oluyor işte ;)

Üst Alt