rüya kontrolü - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Rüya Kontrolü

Herkeste bir inception mode anasını satim :lol:

Kendinize bir totemde bulun lan bari forum iyicene sapığa bağladı bu aralar her başlık farklı bir olay lan :haha:

Herkeste bir inception mode anasını satim :lol:

Kendinize bir totemde bulun lan bari forum iyicene sapığa bağladı bu aralar her başlık farklı bir olay lan :haha:

Hocam sende "Rüya Kontrolör" ol, :D

Bilincli rüya göremek cok güzel. Ucabiliyorsun, ne istiyorsan onu yapiyorsun :asd:

Rüya gören herkese cidden imreniyorum, özellikle istediği rüyayi görenlere :)

Nedense hemen hemen hic rüya görmem. Az cok gördüğüm zamanda, rüyama nefret ettiğim bir kiz girer. Rüyayi kabusa cevirir.

Ya genellikle yasamak istedigim şeyleri rüyamda görüyorum kendim yonlendirebiliyorum falan.

İstedigim zaman son buluyor. Arada kabus oluyor ürkülerek uyanıyorum. Bazen nasıl desem yarı uyanmıs gibi birşey oluyor ama ben istedigim icin rüyaya devam ediyorum bunun gibi şeyler oluyor işte ;)

Bu nedir :D

Yalniz bi kere Türkiye'deyken cami acmistim, yorganda düsmüs arka acikta yani.

Hayatimin sokunu yasadim resmen.

Rüyamda odamdayken biden gök gürledi, diger odanin kapisini hizlica actim ve kendimi gördüm, cok seytani bi sekilde dönmüs siritiyordum.

Cok fena korktum ve odanin hemen yanindaki merdivenlerden assagi attim kendimi tam orda bagrarak uyandim.

Hala düsününce tüylerim ürperiyor, kendimden korktum resmen. :D

Su icmeye kalktiginizda aklinizda bulunsun yataginiza geri donerken birazdan lucid ruya gorucem hepsi benim muhahaha stayla die tekrar edin yatin:yenieek:

Bende bazen ruyadayken aa ben euyadayim lan diyom ama :) senin gibi ruyami yonlendiremiyom :) sadece istedigim zaman uyanabiliyorum beyinle ilgili bi sey :)

Bunu yapamayan adamlar buna inanmıyor işin garibi o :D

"yoh yoh kendi olmuşdur sen yabmamışındır" diye düşünüyorlar...

Bunun lucid dreamingden tut astral seyehate kadar yolu var

Sirf lucid rüya görmek icin B6 vitamini kullananlarin olduğu bir foruma rastgelmistim. Sasirtici gelmisti, insanlarin sirf rüya icin her gün sektirmeden b6yi kullanmalari :D

sapiklar nbr? :ayatollah:

niye sapik? rüya konotrulu neresi sapiklik? :D

ha burda bir kac arkadas, lüsid rüyanin icinde "nuri alco" gibi oluyor, ama bu baska bi mevzu :asd:

not: bugün rüyamda, ben Galtasarayda oyniyordum, ve GS barcelona'ya karsi oynadi. Gol atdim, ve özel olay olarak: puyol cok fena sakatlandi. ne allaka? :SS::D

döniyor mu? :D saka maka, bi lüsid rüya teknigi'de "Gerceklik Kontrolu" Mesela rüya nin icinde agzin kapali, burnunu kapali tut. Ve hava alican rüyanda, normalde alamazsin, ve bunu anlican ve rüyada oldunu farkediyorsun.

Bu "Gerceklik Kontrolu" günde, bi kac gere yaparsan hep, otomatikmen rüyanda'da yapiyorsun...

negativ_inception_cobb.jpg

Üst Alt