rüya kontrolü - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Rüya Kontrolü

millet astrala geçti siz hala lucid takılıyosunuz yıl olmuş 2012 kaçıncı yüzyıldayız yahu

bazı rüyalarımda tinto brass filmlerindeyim ve serena grandi de var.onunla tam öpüşecekken uyanıyorum:D eğer kontrolümde olursa işimi bitirene kadar rüyadan çıkmam :asd:

biraz müstehcen oldu ama gerçek bu.

mesela çok ilginçtir.lisedeyken kimya hocamla aram iyi değildi. onun derslerinide sevmezdim. mezun olduktan sonra bile hala onun dersinde olduğum rüyalar görüyorum bazen.o rüyalardan birinde sınıf kalabalık.ve ben diyorumki ulan ben mezun oldum bu rüya olmalı.

sonra bütün sınıfa haykırıyorum . ben bi rüyadayım biz çoktan mezun olduk diye..bi anda bütün herkes bana bakıyo ve uyanıyorum Allah 'tan..korkunçtu..

rüyada olduğunu bilmek ilginç..

mesela çok ilginçtir.lisedeyken kimya hocamla aram iyi değildi. onun derslerinide sevmezdim. mezun olduktan sonra bile hala onun dersinde olduğum rüyalar görüyorum bazen.o rüyalardan birinde sınıf kalabalık.ve ben diyorumki ulan ben mezun oldum bu rüya olmalı.

sonra bütün sınıfa haykırıyorum . ben bi rüyadayım biz çoktan mezun olduk diye..bi anda bütün herkes bana bakıyo ve uyanıyorum Allah 'tan..korkunçtu..

rüyada olduğunu bilmek ilginç..

BU rüyayi gördünde... hoca git ve sor. Problem nedir? niye seni gördümde, kendimi kötü hisediyorum fln diye.

.

Rüya Kontrolu bu tür "kötü rüyalar icin ilac". Rüyadaki her figüran/insan, senin bilinc altindan yaratiliyor. "Kacmayin" sizi korkutan seyi/insan ile Konusun, ve göreceksin, bu rüyadaki sey/insan, birden sana iyi yaklasacak.

bosver Lif tyleri... ben olsam, Adriana Lima ile konusurum :asd:

bilgi olsun. Lüsid Rüyalar "normal rüyalar" gibi, insana gercek geliyor. Gercek hayat gibi hissediyorsun, algiliyorsun...

Adriana'ya canım feda ama Liv Tyler varken kimsenin yüzüne bakmam ;) Biraz g...m mü kalktı ne karpuz seçiyorum sanki anasını satayım. Güzel olsun, nefes alsın yeter ya :asd:

Bu arada bu kadar laf ettim ama Liv Tyler'ı bir kere gördüm zaten rüyamda. Yemin ediyorum uyandığım ana lanet ettim. Çok ciddi şekilde moralim bozuldu kalktığım zaman. Öyle laf olsun diye demiyorum çok gerçekçiydi çünkü.

Bu rüya kontrolü öğrenilebilir mi, öğrenilebilir bir şeyse nasıl öğrenebilirim ?

Lucid Rüya görebilmek için bir kaç teknik vardır ve bu teknikler kişiye özgü geliştirilir,

Lucid Rüya görmenize yardımcı olucak taktiği gün içerisinde bol bol uygulamalısınız.

Gün içerisinde 15 dakikada veya 1 saat ara ile kendimize şu anda rüyadamıyım diye sormalısınız, kendinize göre bir saat belirleyin ve gün içerisinde aksatmadan kendinize bu soruyu sorun.

Örn/ 20 Dakikayı kendinize uygun gördünüz 20 şer dakika ara ile kendinize şu anda rüyadamıyım diye sormalısınız.

Önemli olan kaç saat ara ile sorduğunuz değil, belirlediğiniz saati kaçırmamaktır kendinizi 20 dakikaya ayarladıysanız mutlaka 20 şer dakikada bir kendinize şu anda rüyadamıyım sorusunu sormalısınız. Saatleri şaşmamak için kullanabileceğiniz en iyi yöntem saat kurmaktır, saatinizi kurabilirsiniz saatiniz her çaldığında yapmanız gereken aklınıza gelecek ve bu sayede saatleri şaşmamış olacaksınız.

Bu yöntem, düzgün kullanıldığında size %90 oranında başarı sağlayacaktır.

Konu hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için yazının devamına bakabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise, hatırlama yöntemidir. Kendinize bir obje veya sık gördüğünüz birşey seçiyorsunuz (kırmızı renk, kağıt, kalem, makas vs) seçtiğiniz objeyi gün içerisinde gördüğünüz’de şu anda rüyadamıyım diye kendinize soruyorsunuz. Seçtiğiniz teknikleri aksatmadan düzenli olarak yaptığınızda başarıyı yakalamamanız için hiç bir neden kalmıyor.

Peki neden kendimize şu anda rüyadamıyım diye soruyoruz? Seçtiğimiz objeyi gördüğümüzde kendimize soruyoruz şu anda rüyadamıyım diye ve sürekli tekrarlandığında bu olay alışkanlık haline geliyor yani beyine kayıt oluyor diyebilirim rüya görürken seçtiğiniz objeyi gördüğünüzde soruyorsunuz kendinize şu anda rüyadamıyım diye? Ve kritik karar tarafınızca veriliyor, evet şu anda rüyadayım !

baska kaynakli bi Video:

https://www.youtube.com/watch?v=IOUVuH1tA78

Birde bu konu üzeri bi tartisma platformu..

Lucİd rÜya nedİr ? Nasil yapilir (pİŞman olma dal İÇerİ=)

Baska bilgi icerikli bi site..

Lucid Rüya Nasıl Görülür?

O hafta üzerinde çok düşündüğüm maçların sonucunu görüyorum rüyamda.Örnek verirsem iki sene önce arenada fenere 2-1 yenildiğimiz maçın skorunu net olarak görmüştüm rüyamda.Kupayı papazın çayırında aldığımızı da:asd:

Üst Alt