Ryan Babel 1 Dakika Bile Forma Giymemelidir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel 1 Dakika Bile Forma Giymemelidir

E_HH0H6XoAEA-DP

1 tane faydali is yaptigi yok. Koca bir sifir. Arda ve Babel oynadikca böyle zorlaniriz.

2 pozisyonda bomboştu, pas alamadı. Top istemek için elinii, kolunu kullanması gerekiyor

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elalemin milyonluk eşeği gene kalitesiyle iyi kötü bişey yapıyo arada yav, belhanda'yla bunun kadar kendine fiziken iyi bakıp sahada bu kadar batıran eleman görmedim.

elalemin milyonluk eşeği gene kalitesiyle iyi kötü bişey yapıyo arada yav, belhanda'yla bunun kadar kendine fiziken iyi bakıp sahada bu kadar batıran eleman görmedim.
Ikinci yari yaptigi degisikliklerden sonra bildigin traktör hizina düstük. Babel, Aytac, Ogulcan, Taylan. Masallah bir Arda, bir Feghouli eksik. Diri bir Emre Akbaba, Donk ve Falcao'dan mahrum kalmasak onlari bile düsünürdü hoca.

2021 model araba gibi kadro cikariyor ama yaptigi hamlelerden sonra 4 vitesli Tofas Sahin'e düsüyoruz.

Ikinci yari yaptigi degisikliklerden sonra bildigin traktör hizina düstük. Babel, Aytac, Ogulcan, Taylan. Masallah bir Arda, bir Feghouli eksik. Diri bir Emre Akbaba, Donk ve Falcao'dan mahrum kalmasak onlari bile düsünürdü hoca.

2021 model araba gibi kadro cikariyor ama yaptigi hamlelerden sonra 4 vitesli Tofas Sahin'e düsüyoruz.

arda ya da barış olsa o girerdi yerine. feghouli de olurdu belki, hepsi de daha faydalı olurdu bu babel'den. ama 2. yarı öncesi değişmesi gereken oyuncudan önce sistemdi, onu yapmadığı için babel 2-2'den sonra oyun kopunca bi tane eskazza atsa veya attırsa da yanlış bi değişiklik olduğu gerçeği değişmezdi.

Yorulmus rakibe bakinca diri ve etkili "gibi" gozukmus olabilir bazi renkdaslara. Kabul ileride birkac tehlikede aktordu ancak bu adam 2.5+ kazaniyor. Ayrica, cektigi sutlar hatali, verdigi son tercih paslar genelde hatali, hizi ise kagni gibi. Bu adamin bu takimda isi yok. Varsa da son 10dk rotasyon amacli rahat giden bir macta bilemedinZTK ilk 3-4 maclar.

Tek özelliği kalçadan şut çıkarmak olan adam 3 senedir bizde bunu bir türlü yapamadı. İyi zamanlarında da beğenmezdim ben bunu.

Son 1 yıldır aldığı tek maç galiba yanlış hatırlamıyosam yeni malatya maçı keremin ortasahadaki pasında kalçadan çıkararak uzaktan vurdu son dakikada galibiyeti getirdi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt