Ryan Babel 1 Dakika Bile Forma Giymemelidir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel 1 Dakika Bile Forma Giymemelidir

Sol kanatta topu ayağında bekletip rakip savunma iyice yerleştikten sonra hücum aksiyonuna başlıyor beni en çok bu hareketi çıldırtıyor. Rakibi hazırlıksız yakalamak diye bir şey var rakip savunma yerleşip tam konsantre karşılarken başarılı hücum yapmak her zaman daha zor olur.

Sol kanatta topu ayağında bekletip rakip savunma iyice yerleştikten sonra hücum aksiyonuna başlıyor beni en çok bu hareketi çıldırtıyor. Rakibi hazırlıksız yakalamak diye bir şey var rakip savunma yerleşip tam konsantre karşılarken başarılı hücum yapmak her zaman daha zor olur.
Fatih hoca bu adamin top tuttugunu falan saniyor ama bu herif bildigin tüm toplari ve olabilecek ataklari ölüdürüyor. Top tutacaksak bunu solda Babel, sagda Kerem'le yapamayiz.

Hele de 3 yıllık kallavi sözleşme verilmesini hala aklım almıyor; kendisi aldırmış olmasa, ''Hoca ister miydi böyle bir adamın kadroda olmasını?'' diye Hocayı aklamaya çalışanlar olurdu yine...

Ancak dün akşamki maçta takım dökülmeye başlamışken oyuna girdiği göz ardı ediliyor, diğer kanat oyuncularından hiçbirisi onun kadar defansif katkı veremezdi, o da önemli. Ofansif bakımdan her zamanki gibi ağır kalmış olsa da mesela Cicaldau' ya verdiği pas şahaneydi; ''First touch'' ı iyi olan bir futbolcu affetmezdi; Cicaldau tutulan bir futbolcu olduğu için olsa gerek, lafı geçtiyse bile ben rastlamadım...

Olayları ve kişileri değerlendirirken, büyük çoğunluk her şeyi simsiyah/toz pembe gösteren gözlükler kullanıyor...

Bizim takımda daima "kötünün kötüsünün de kötüsü" adlı bir kontenjan vardır ve bu kontenjanı doldurması gereken bir oyuncu mutlaka kadroda yer alır.

Şu an bu kontenjan 2 ye çıkarılmış vaziyette. Babel ve Ömer.

la adam larin'den 15 gol katkısı aldı yav, bunun kıçını çizgiye dayatan adam geçen yılın ilk yarısı oğulcan'ı topçu yaptı. bu heriften çizgi kanadı olmaz, hoca bunu göremiyor. bu takımda diagne'nin ruhsal durumuna göre ya 3. santrafor olur ya da çift santraforun biri. başka da bi halt olmaz, pva bile kanatta iyi gösteremiyo bu herifi.

bu heriften 5.forvet bile olmaz. allahin belasi bi herifi basimiza musallat ettiler. kadro disi birak, floryaya bile sokma

Üst Alt