Ryan Babel Bombası! Menajeriyle İlk Görüşme Gerçekleşti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray, devre arası Fulham’a transfer olan 32 yaşındaki Ryan Babel’i kadrosuna katmakta kararlı...Galatasaray, Fatih Terim'in de çok istediği Fulham'lı oyuncunun menajeriyle ilk görüşmeyi gerçekleştirdi.

5c931ec466a97c228b45d949

Galatasaray, Beşiktaş'ın eski yıldızını kadrosuna katmak istiyor... Cimbom, devre arasında Beşiktaş'tan Fulham'a kiralık olarak giden Ryan Babel'i transfer ederek kadrosunu güçlendirmenin peşinde. 32 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi sezon sonu bitiyor.

GÖRÜŞME OLUMLU GEÇTİ

G.Saray'ın Babel'in menajeriyle ilk görüşmeyi geçtiğimiz günlerde yaptığı ve görüşmenin olumlu geçtiği bildirildi. Taraflar bir kez daha masaya oturacak.

TERİM DE ONU ÇOK İSTİYOR

Fatih Terim de Ryan Babel ismine çok sıcak bakıyor. Sarı- Kırmızılı yönetimin transfer harekatından haberdar olan tecrübeli hoca da sezon sonu transferin bitmesini bekliyor.

718 DAKİKADA 5 GOLE KATKI

Babel, bu sezon Fulham forması ile Premier Lig'de 9 maça çıktı. Hollandalı futbolcu, bu maçlarda 2 gol kaydederken 3 de asist yaptı. 718 dakika sahada kalan Ryan Babel, 5 gole katkı yaptı.

120 MAÇTA 36 GOL

Hollandalı yıldız Ryan Babel, Süper Lig'de 120 maça çıktı. Yıldız oyuncu bu maçlarda 36 gole imza attı. Babel, 23 de asist yaptı.

54 KEZ MİLLİ FORMAYI GİYDİ

32 yaşındaki Hollandalı yıldız Ryan Babel, 54 kez milli takım formasını giydi. 8 kez fileleri havalandırdı.

Elimizde tek bir kanat olmadığı için ucuza gelebilecek bir babele hayır diyemeyeceğim malesef. 1+1 max 1.5 m euro olursa gelsin

1+1 gelebilir. Adam hala premier ligde oynuyor. Şampiyon olabilirsek kadroyu olabildiğince güçlendirmeliyiz

Adam İngiltere Ligi'nde halen ölmedim diye mesaj atıyor her maçta.

Fulham düşecek gibi zaten. 2+1 ile günü kurtarma amaçlı olur yinede.

Şampiyonluk konusunda Türkiye'de ciddi katkısı olur. Bonservis olmamalı ve maaşı uçuruk olmamalı tabiki.

Adam İngiltere Ligi'nde halen ölmedim diye mesaj atıyor her maçta.

Fulham düşecek gibi zaten. 2+1 ile günü kurtarma amaçlı olur yinede.

Şampiyonluk konusunda Türkiye'de ciddi katkısı olur. Bonservis olmamalı ve maaşı uçuruk olmamalı tabiki.
Sözleşme bitiş tarihi: 30.06.2019 anca imza parası

maaşı da buymuş
2016-2017 sezonunda 1.200.000 Avro,

2017-2018 sezonunda 2.100.000 Avro,

2018-2019 sezonunda 2.100.000 Avro Garanti Ücret,

Oynadığı Maçlarda Puan Başı 4.000 Avro ödenmesi

Bir tek ben izliyorum
En cok ben izliyorum
Ben enerjik bir adam değil ağır kanlı bir adam istiyorum

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
sakatlanirsa ki besiktasta yasadi hemen donemiyor yasida var. bende agirkanli isterim oyun zekasi yuksek olsun isterim. yoksa besiktasta en begendigim adam buydu.
diyelim geldi bu herif bizden bedava geliyorum diye birsuru para ister.

Her oyuncumuz genç olacak ve tutacak diye kural yok. Takımda tek kanat Feghouli var.Onyekuru gidecek, Sinan da gidecek gibi. Yunus'u hoca oynatmıyor zaten. 3 kanat lazım iken bedava gelecek oyuncuya hayır demem.

sakatlanirsa ki besiktasta yasadi hemen donemiyor yasida var. bende agirkanli isterim oyun zekasi yuksek olsun isterim. yoksa besiktasta en begendigim adam buydu.
diyelim geldi bu herif bizden bedava geliyorum diye birsuru para ister.
Anlıyorum seni renktaş.
Eğer maaşı makul olacaksa kendine iyi bakacaksa buyrrsun gelsin.
Dediğin gibi uçuk paralar isterse defolsun.
Ben hocaya güveniyorum marcao ve luyindama transferlerinden sonra

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt