# Ryan Babel - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ryan Babel

Cevap: # Ryan Babel

Benim anlamadığım her transferde kewell aracı olacak deniliyor.ya arkadaş bu adam menejer olarakmı geldi bu takıma? tamamen asılsız haberler bunlar.Yeni stad 10-11 sezonunda hizmete gireceğinden ben bu yıl öyle ses getirecek transfer beklemiyorum işin açıkçası,olursa sürpriz olur zaten..

Bizimkiler İstanbul'a gelen İngiliz turistlere hitap etmeye çalışıyor galiba.Yani haberin sonuna böyle bir şaçmalık ta ekleseler ne güzel durur :D :D

Alıyorlarmış bir de :eek:

Liverpool 2 sene önce Ajax'tan 17.250.000 € bonservis bedeli ödeyerek almış bu adamı.

Liverpool'la Babel arasında bir sorun yok, 2012'ye kadar kontratı var.

Kısacası geçiniz. :)

kewell de masallah liverpoolun sahibi sanki her adami o getiriyor bide bonservisini ödese tamam ^^

o degilde gercekden de , aziz üstelin yazisi beni heyecalandirdi rijkaard ve nistelrooy gercekten gelirmi ne diyonuz gelirse artik en gec 2011de sampiyonlar ligini kazaniriz hee ^^

belki rijkaard gelirse bi kac hollandali futbilcu getirebilir ama babel gelmez , belki drenthe yi kiralaya biliriz ;)

Babel kesin gidecek liverpooldan acikladi cok forma sansi bulamiyorum diye buyuk ihtimal arsenal a gider bence

Haydaaaa oldu olacak Liverpoolun tapusnu alalım Kewell da muhtar olsun. Her istediğimzi bi kaç maç oynatırız..

Arsenal 10 milyon euro teklif yapti liverpool birakmak istemiyor ama kendisi her basin aciklamasinda cok az oynuyorum diyor

Arsenal 10 milyon euro teklif yapti liverpool birakmak istemiyor ama kendisi her basin aciklamasinda cok az oynuyorum diyor

iki taraftan da bakalım.

1) Arsenal'da o kadar hücum oyuncusu var. Arshavin, RVP, Walcott, Adebayor, Eduardo, Nasri... hatta Vela bile çok az oynayabiliyor.

2) Babel, Arsenal'a gitti diyelim. Liverpool'dan a yrılmak istemesinin bahanesi ne? forma şansı bulamamak. bu kadar adamın içinde Arsenal'da forma şansı bulabilir mi? zor. Liverpool'dakinden fazla oynamaz.

-----------------

10 milyon € verilir tabi Babel için. ikna edilirse buyursun gelsin. yıllık 3 milyon € da fazla değil. Liverpool'dan oynamak için ayrılıyorsa gerçekten, bizden daha iyi takımlara gidemeyecektir. en fazla bizim ayarımızda takımlarda oynar.

Üst Alt