# Ryan Babel - Sayfa 229 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ryan Babel

L'pool yıllarından hayran olduğum bir oyuncu. Tam bizim takıma göre bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Skorer bir oyuncu.

Kasımpaşa'ya lüks olduğunu düşünüyorum. Ajax'tan bonservizsiz bir şekilde gelmişti.

30.06.2016'da sözleşmesi bitiyor.

İsterim şahsen.

Bizde hic oynamamasına rağmen 305 sayfa yorum atılmıs, daha nesini tartısacaz. Yorumlara saygı cercevesinde artık alınmalı.

wesley ile yakın arkadaş büyük yıldız adayı olarak gelmişti ama bir türlü patlayamadı. Topu ayağına ister 30-40 metreden vurur,gereksiz çalımlar atar.. Yabancı sınırını daha iyilerine harcamalıyız. Kasımpaşa en az 3-4 milyon ister gidip Poldiyi kiralasak çok daha büyük iş olur.

La Liga'da gayet başarılı bir performans sergiliyor. Sırf bir dönem Kasımpaşa'da oynadı diye, adı bizimle anıldığında taraftarlarımız çöp muamelesi yapmıştı ama şu an kadromuzda olsa takımın en önemli oyuncularından biri olurdu. Muhtemelen Beşiktaş'a transfer olacak.

Besiktas alsin bunu, bizim icin yetersiz bir oyuncu. Futbol kariyerini ciddiye almayan adamdan hayir gelmez pek.

Alper sen bir dönem Quaresma gelsin demiyor muydun? :D Hatta Quaresma'nın fotoğrafını avatar yapmıştın. Quaresma kariyerini çok mu ciddiye alan bir adam? Ayrıca Babel 30 yaşında La Liga'ya transfer oldu. İstese takılırdı Arap ülkelerinde. Hem daha fazla kazanırdı.

Alper sen bir dönem Quaresma gelsin demiyor muydun? :D Hatta Quaresma'nın fotoğrafını avatar yapmıştın. Quaresma kariyerini çok mu ciddiye alan bir adam? Ayrıca Babel 30 yaşında La Liga'ya transfer oldu. İstese takılırdı Arap ülkelerinde. Hem daha fazla kazanırdı.
Quaresma ozel bir yetenek idi ama Aslan :), boyle Babel dan kat kat daha sansasyonel bir transfer olurdu 3-4 sene once. (Besiktas in aldigi donemi dusun). Quaresma da cok ciddiye almadi ama onun gibi bir oyuncuyu her zaman alamazdin. Babel oyle ekstra ozelliklere sahip birisi degil bana gore, boyle adamlari sevmiyorum, ne tam bir santrafor ne de tam bir kanat oyuncusu. Biraz Podolski gibi mevki acisindan. :)

Üst Alt