# Ryan Babel - Sayfa 232 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ryan Babel

Galatasaray devre arasında Beşiktaş’tan Fulham’a transfer olan ve sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Ryan Babel’le el sıkıştı. Sarı-Kırmızılı yönetim ismi Fenerbahçe ile de anılan Hollandalı yıldıza kısa süre içinde imzayı attıracak.

D25GSl8WkAASyDl.jpg

Alınan bilgilede göre 32 yaşındaki futbolcuyla 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak. Babel'e 2.4 milyon Euro garanti ücret ödenmesi bekleniyor. Tarafların şu anda küçük ayrıntıları görüştüğü öğrenildi. (Hürriyet)

Galatasaray devre arasında Beşiktaş’tan Fulham’a transfer olan ve sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Ryan Babel’le el sıkıştı. Sarı-Kırmızılı yönetim ismi Fenerbahçe ile de anılan Hollandalı yıldıza kısa süre içinde imzayı attıracak.

D25GSl8WkAASyDl.jpg

Alınan bilgilede göre 32 yaşındaki futbolcuyla 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak. Babel'e 2.4 milyon Euro garanti ücret ödenmesi bekleniyor. Tarafların şu anda küçük ayrıntıları görüştüğü öğrenildi. (Hürriyet)

cok verilmis yaw

Buna göre Babel, siyah beyazlı takımdan şu ücretleri alacak:​
2016-2017 sezonunda 1.200.000 Avro,
2017-2018 sezonunda 2.100.000 Avro,
2018-2019 sezonunda 2.100.000 Avro Garanti Ücret,
Oynadığı Maçlarda Puan Başı 4.000 Avro ödenmesi​
Daha yaşlı Babel'e daha fazla para vermek büyük başarı.

Paraya takılmayın.Diagne de aynı parayı alıyo.Gomis geldiğinde maaşı yüksek falan dediler gol kralı oldu.Babel'i 5-10 milyon euroya Arabistan Ligi'ne satmak için almışızdır.Babel-Diagne-Gomis parayı seven futbolcular, parayı vereceksin ki iyi futbol oynasın..

Besiktasa 3,2 milyon verin senede demisti. Birde Flamengodan 4 milyona yakin para istiyor demiyorlarmiydi? Sirf ondan istemiyorum onu.

1+1 1,75 senelik milyona geliyorsa (hadi birde 250 bin imza parasi) gelsin. Yoksa gelmesin.

Üst Alt