Ryan Babel'dan Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ryan Babel: "En iyi teklifi Galatasaray sundu ama görüştüğüm başka takımlar da var. Türkiye Ligi'ni seviyorum, orada hiçbir maçı kazanamak kolay değil.”

Babel: "Şimdiden birçok tehdit alıyorum. Eski kulübünüzün rakibine gittiğinizde, insanlar kolayca böyle şeyler söyleyebiliyor. Hassas olmalarını anlıyorum ama bunu ilk yapan ben değilim. Bu kişisel algılanmamalı. Galatasaray'a gitmem eski kulübüme sataşacağım anlamına gelmiyor."

Huntelaar vardı bir ara her sene bize ve diğer büyüklere yazılırdı hava yapar dururdu senelerce Schalke de süründü en sonunda Ajaxa döndü rotasyon oyuncusu oldu Babel de simarmasin gideceği yer Ajax olur orda da oynar mı oynamaz mi şüpheli adamlar genç oyuncu oynatmayı seviyor 33 luk adama çok da bel baglamazlar...

Huntelaar vardı bir ara her sene bize ve diğer büyüklere yazılırdı hava yapar dururdu senelerce Schalke de süründü en sonunda Ajaxa döndü rotasyon oyuncusu oldu Babel de simarmasin gideceği yer Ajax olur orda da oynar mı oynamaz mi şüpheli adamlar genç oyuncu oynatmayı seviyor 33 luk adama çok da bel baglamazlar...
Ajaxlilar gelsin diye kulubune mesaj atiyorlar, oraya giderse direk 11 oyuncusu olur. Cok istiyorlar ama bakalim kim alacak.

Üst Alt