ryan babel'in takımı karıştırdığı iddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ryan babel'in takımı karıştırdığı iddiası

Yazacaklarim çogunlukla şahsi fikrim bunu baştan söyleyim. O yüzden konuyu sözlük başlığında açmaya karar verdim. Bence takımın genel durumunun en büyük sebeplerinden birisi. Bir kaç Twitter hesabından okuduğum kadarıyla bir çok oyuncumuz bu herifin tavsiyesiyle kripto yatırım işlerine girmiş. Zaten kendisinin Clubhouse ve Twitter hesaplarından bu konulara ne kadar ilgili olduğunu görürsünüz. Uzun lafın kısası bazi oyuncular bu herifin tavsiyeleriyle para kazanmış. Öyle ufak tefek miktarlar da değil. Kulüpten kazanılan primleri geçecek rakamlar konuşuluyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bana mantıklı geliyor. Sanırım bazi oyuncularımız kafalarında futbolu salmalarının sebebi de bu yatırım olayları. Yanlış hatırlamıyorsam ilk geldiğinde YouTube hevesi sarmıştı ve kulüp buna bazi kısıtlamalar getirmişti bu konuda. Takipçisi olmak lazım.

Kargalarda oynarken şampiyonluğu bu herif sattı.
Bunu bile bile bizim eleman aldırdı

Bunla diğer gevşek kankasi Ryan ile bütün gençlere kötü örnek olmaya başladılar.
Birde bunlara her türlü haltı yemiş koca kafa eklenince iyice leyla olduk.

Nerde futbol dışı adam varsa eleman hepsini takıma doldurdu sonra da futbolu unuttu.

Bazi arkadaslar konuyu girgira çekmis ama anlamadiginiz bir nokta var. Siz asil işinizden kazandığınız paranın daha fazlasını daha basit yollarla kazanmaya başlarsanız işinizi aksatmanız süpriz olmaz

herifin prof olduğunu düşünüyorum sezon ortasında cowitten resmen cesede döndü ama şu an iyi gözüküyor
yatırım fln da takımı niye karıştırsın sonuçta şunu al bunu alma fln filan diyor para kazandırıyorsa takımdaşları müteşekkirdir. ama para kaybettirdiyse külahlar değişir
@Ahmet Özgün Güven ahbabımızın iddiası daha mantıklı idi açıkçası

Üst Alt