Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu

Türk futbolunun ne halde oldugunu gösteren 2.mac

ilk mac malum: Galatasaray-Ukraynanin mahalle takimi maci.

Forza sevinçten uçuyor ne de olsa en büyük rakipleri fark yedi dün

Beyler, yazmayı unutmuşum. Ben hayatımda Bursaspor taraftarı kadar şişirilen bir taraftar grubu daha tanımıyorum. O hezimet yaşanılan gecede tam bir rezildiler. Bursaspor taraftarını eskiden beri beğenmemekle birlikte bu kesin teşhisimi Valencia maçıyla birlikte koymuş bulunuyorum. :) Bursaspor taraftarı tamamen bir balondur!

Beyler, yazmayı unutmuşum. Ben hayatımda Bursaspor taraftarı kadar şişirilen bir taraftar grubu daha tanımıyorum. O hezimet yaşanılan gecede tam bir rezildiler. Bursaspor taraftarını eskiden beri beğenmemekle birlikte bu kesin teşhisimi Valencia maçıyla birlikte koymuş bulunuyorum. :) Bursaspor taraftarı tamamen bir balondur!

katılıyorum, görsel olarak çok iyiler fakat maçlarda bağırmıyorlar,CL'de oynuyorsun ya bu maçta coşman lazım hiç birşey yok, diğer maçların çoğundada böyleler, maçlarıın son dakikalarında atkı show yaparak durumu kurtarmaya çalışıyorlar.

katılıyorum, görsel olarak çok iyiler fakat maçlarda bağırmıyorlar,CL'de oynuyorsun ya bu maçta coşman lazım hiç birşey yok, diğer maçların çoğundada böyleler, maçlarıın son dakikalarında atkı show yaparak durumu kurtarmaya çalışıyorlar.

İlk defa şampiyon oluyorsun, tezahurat yok..Kafaya oynuyorsun tezahurat yok. Sonuçta sen mutavazı anadolu klübüsün, ve taraftarı olduğuna inanan bir klüpsün ama gel gör ki çıktığın il CL maçında rezil bir taraftara karşı futbol oynuyorsun. Yazık.. Bir Göztepe, Kocaeli, Sakarya'nın Şampiyonlar liginde maç oynadığını göreceğim? Orayı yıkarlar..Yıkarlar değil, yıkarlarr! :)) Göztepe'nin Uefa'da oynadığı seneyi hatırlayın..Bursa taraftarı benim için o maçtan sonra tamamen bitmiştir!

Her takımın yaşadığı sorunu yaşadı onlar da.Kombineleri Şampiyonlar Ligi maçlarında geçerli değil ve büyük ihtimalle çoğu bilet karaborsada el değiştirmiştir.Böyle olunca da eski maçlardaki performaslarını gösteremediler.Bursaspor taraftarı iyidir...:)

Her takımın yaşadığı sorunu yaşadı onlar da.Kombineleri Şampiyonlar Ligi maçlarında geçerli değil ve büyük ihtimalle çoğu bilet karaborsada el değiştirmiştir.Böyle olunca da eski maçlardaki performaslarını gösteremediler.Bursaspor taraftarı iyidir...:)

Ben sadece bu maçla ilgili söylemedim. Nedir, ne değildir bilemem. Bursaspor taraftarı her maç bu şekilde zaten. 86'dan sonra oooo atkı şov yapıp durumu kurtarmaya çalışıyoruz. Hatırlayın, olimpiyattaki Süper kupa maçında Trabzon seyircisinin Bursa sayircisini nasıl ezdiğini! Ben hiç beğenmiyorum. Beğenmeyen bir sürü insanlar var. Bağırmıyorlar. Bağırsalarda sesleri çıkmıyorlar. Hep haketmedikleri değeri aldılar. Mutavazı bir anadolu klübü olmalarına rağmen yaşanan son hafta şampiyonluk maçlarında o stad hep seyirci kitlesi doldu, taraftar değil! Valencia maçı ise koyduğum teşhisin doğru olduğunun resmidir! Kombine, karaborsa falan hikaye bence. Sonuçta Sags, Teksas gibi gruplar var. Onlar her halükarda stada girmişlerdir. Ama ne faydası oldu ki? Koca bir hiçtiler.

taraftarı tabiki iyi, anadolunun önde gelen ve sağlam tribünlerinden, fakat son yıllarda epey bir düşüş içindeler, hadi ligi geçtim CL maçında susmaları rezillikti, birdahaki maç yıkmazlarsa yuh artık derim.

Yalnız bu maçtan sonra anlaşıldı ki, Ertuğrul Sağlam transfer işlerinden anlamıyor.

Mehmet topal benim hemşerim onu keşfeden beden eğitimi hocasınıda tanıyorum hatta futbol seçmelerine fakirlik yüzünden kendi ayagından 5 numara büyük ayakkabı giyerek kazanmış bir oyuncu galatasarayda sevdigim oyunculardan biriydi öncelikle iyi ahlaklı sadece iyi oyuncu değildir

Yalnız bu maçtan sonra anlaşıldı ki, Ertuğrul Sağlam transfer işlerinden anlamıyor.

Ulan Serhat, ulan seni yakalarsam bir kaşık suda boğucam.:):)Ulan bu nasıl bir cümle, ulan sen bu maçtan sonra nasıl anladın Ertuğrul'un transfer işinden anlamadığını.Ulan bu maçtan sonra ne oldu da bu düşünceye kapıldın.:):)

Ulan Serhat, ulan seni yakalarsam bir kaşık suda boğucam.:):)Ulan bu nasıl bir cümle, ulan sen bu maçtan sonra nasıl anladın Ertuğrul'un transfer işinden anlamadığını.Ulan bu maçtan sonra ne oldu da bu düşünceye kapıldın.:):)

Sen tabi haklisin ama bende genel olarak begenmiyorum Bursanin yaptigi transferleri.

Sampiyon olmussun, sampiyonlar liginde oynayacaksin, kasana 15-20 milyon euro girdi, yap adam gibi bir iki transfer iste ama nerde.

Ertugrul Saglam 4 milyon euro bile harcamadi transfer icin.

Ofansta Volkan, Bahadir, Batalla (mi ne), Sercan gibi isimler varken ofansif 3-4 adam daha aldi, ordan burdan.

Oysa orta sahaya adam akilli 2 adam alsaydi Bursaspor icin cok daha hayirli olabilirdi.

Hüseyn yerine mesela.

Üst Alt