Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Ş.L C Grubu | Bursaspor - Valencia | 14 Eylül | 21.45 | Star

cekinmesinler, sanki Galatasaray, Besiktas, fenerbahce veya Trabzonspora karsi oynadiklari gibi oynasinlar bunlarida yenerler.. yeterki cekinmesin ve kendi oyunlarini oynasinlar..

M.Topala başarılar bol gollü bir maç bekliyorm.

Bende Bursa´nin kazanabilecegini düsünüyorum. Tabiki gereksiz yere korkmazlarsa. O kadar da büyütülcek takim degil Valencia.

Ürkmeden oynarsa, Bursa'nın alabileceği bir maç.

Ama korkak oynarlarsa, Valencia affetmez...

Kim ne derse desin Bursa adam akilli oynarsa yenebilir Valenciayi, hemde zorlanmadan.

Ben kendimi Volkanin yerine koyuyorum, Sercanin yerine koyuyorum...

Ölümüne oynardim valla.

Sercan, Volkan gibi topcular icin cok önemli bu CLigi.

Keşke yenseler ama hiç sanmıyorum. Ya berabere biter ya da Valencia yener. Mata, Joaquin, Aduriz, Dominquez ve Soldado durdurulması çok zor oyuncular. Hangisi oynarsa oynasın Bursa'yı özellikle kanatlardan çok rahat delerler. Bursa da ilk haftadan itibaren şansının da yardımıyla iyi gidiyor ama iyi oynadıklarını söyleyemem. Açıkçası bana Valencia yenecek gibi geliyor.

Valencia muhakkak ki kontrollü başlayacak.Bursa ilk 15 dakikada golü bulursa,maçı kesinlikle alır.

Şu anda ntvspor'da konuşan gözlüklü moron kim acaba ?

Hiç sansı yokmuş valencia'nın barça,real farketmez burda hiç şansları yok diyor yaa öff şöyle köy takımlarına harbi sinir oluyorum.

Bu sezon Avrupa'da kötü maçlar oynadık.3 takımımız elendi.Beşiktaş ve Bursaspor'un alacağı puanlar önemli olacak.Bursaspor,ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi'ne galibiyetle başlar umarım.

Üst Alt