Ş.Ligi C Grubu | G.Rangers 1-0 Bursaspor | 29 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi C Grubu | G.Rangers 1-0 Bursaspor | 29 Eylül | Maç Sonucu

champions%20league.jpg

g.rangers.png
Vs.png
bursa.png

star.gif

Şampiyonlar Ligi C Grubu 2.Maç

Ibrox Stadium,Glasgow

Rangers FC - Bursaspor

29 Eylül

21.45

Star TV

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 2.Maç | Rangers FC - Bursaspor | 29 Eylül | 21.45 | Star TV

Hayırlısı neyse o olsun ama umarım celtic formasıyla çıkmazlar

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 2.Maç | Rangers FC - Bursaspor | 29 Eylül | 21.45 | Star TV

celtic formasıyla çıkarlarsa fark yerler.fener ve bjk nin rekorlarını bu sene alt üst edebilirler.

Fark olacağını sanmıyorum. 1-0 yada 2-0 Rangers galibiyeti bekliyorum.

Fark olmasını diliyorum

Saldır Bursa. Avrupa'da Fb hariç her takımı desteklerim.

ne olursa olsun ülkemin takımı bursaspora başarılar iliyorum.ama diğer yandada tartışşılmaz gerçekler var.bu rangers bursayı harcan ulennnnnn :D

Celtic olaylarına girmesinler belki kazanırlar.

Giysinler yahu Celtic formalarını, ne güzel eğlence olur. :D

Ahmet Çakar: "Beylerr 5-0 biteerr maçç!"

- Hocam hiç mi şans yok?

- Var şansımız var, 5 olmaz, 4 olur -4 olmaz 3 olur :D

Daha öncede yazmistim.

Rangers kendisi futbol oynamak zorunda kaldimmi,ki Bursa gibi ismi duyulmamis takima karsi baski kurmayi isteyecek,bunu iyice batiriyor.

Bence Bursa Glasgowdan puan veya puanlarla dönebilir.

Tabi sacma sapan hatalar yapmazsalar.Ayrica Sercanda oynamasi lazim bu macta.Volkan ve Sercan Rangers Defansini cok zorlar.

Insallah alir Bursaspor.

0-2 Bursa alir diyorum!

Daha öncede yazmistim.

Rangers kendisi futbol oynamak zorunda kaldimmi,ki Bursa gibi ismi duyulmamis takima karsi baski kurmayi isteyecek,bunu iyice batiriyor.

Bence Bursa Glasgowdan puan veya puanlarla dönebilir.

Tabi sacma sapan hatalar yapmazsalar.Ayrica Sercanda oynamasi lazim bu macta.Volkan ve Sercan Rangers Defansini cok zorlar.

Insallah alir Bursaspor.

0-2 Bursa alir diyorum!

Çok yavaş futbol oynuyorlar. Bu futbol anlayışı avrupa maçlarında daha iyi anlaşılıyor. Zaten baskıda var. 4 5 yiyip tecrübe edinecekler. Bu olay tamamen tecrübe olayı. Futbolcular ile alakalı değil kulüp ile alakalı.

Üst Alt