s. serhat türkel - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

s. serhat türkel

Cevap: s.serhat türkel

Futbol Takımı / Teknik Kadro forumunda en fazla ileti yazılmış olan Elano'yu buralara getiren üyelerden biridir. İlk sırada Onur Albakar gelmektedir. Bravo çocuklar. :005:

Pollyannacılık yapmadığı için 'futbol cahili' damgası yiyen üyedir.

Zamanında ona ''futbol cahili'' diyip sabriyi sövenlere tek tek kapakları göndermiştir elano konusundada yapması sürpriz değildir.

Ayhan, Elano'dan iyi.

Arda, Gerrard'dan iyi.

diyecek kadar futbol bilgisi olan kendini iyide reklam eden zat.

google dan yalan yanlış istatistikleri copy/paste yaparak futboldan anlıyorum mesajları vermeye çalışan zat:asd:

not:kendisinin 20 yaşında olmadığını,35-40 yaşında 3-4 kere evlenip boşanmış birkaç çocuğu olan göbekli bir adam olduğunu tahmin ediyorum:asd:

Futbolu bildiğini sanan bir çok üyeden daha az futbolu bilmektir.Belki kendisi bildiğini sanıyodur.Aslında bazı konularda katılıyorum ama Elano Ayhan ve Gerard/Arshavin Arda kıyaslamaları en ufak sempati tanesi bırakmamıştır bende kendisene karşı

bknz: Dizi repliğini editleyen ulvi

Futbolu bilmediğini iddaa edenlere M.topal konusunda birinci kapağı takmıştır darısı 2.'ye.

Konuşmayı bilmeyen adam. Tamam herşeyi sen biliyorsun diyelim ama bu tarzla bir yere varamazsın. İstediğin kadar öngörülerin doğru çıksın yaranamazsın. Sonuçta bildiğin karşındakine anlatabildiğin kadardır. Üslubunu değiştirse çok iyi olacaktır.;)

Üst Alt