s. serhat türkel - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

s. serhat türkel

Cevap: s.serhat türkel

Takındığı uçuk kaçık ve itici üslubuyla, hakkında 50 60 yorum yazdırabilen bir şahsiyet.

bknz. aykırı olmak çekici olmaktır.

CIA tarafından ülkemize sokulan.Elano,Rijkaard ve Barış'ı sevmeyenlerden bir ordu kurarak.Bir gün hepimizin beyinlerini, biz uyurken yiyeceğini düşünüyorum.

Kendi arkasına yandaşçı toplamasını şaşırmış bir şekilde izliyorum.Korkuyorum, futboldan gram anlamayan, ama anladıklarını zanneden bir ordu oluşturmak üzeredir.

Özellikle Elano ile kişisel bir sorunu olduğunuda söylemeden geçmek istemiyorum.Kendisi büyük ihtimalle bir robottur, ve Elano ismini duyduğunda devrelerinin çok ısındığını düşünüyorum.Bu yüzden insanları Elano'dan nefret ettirmeye çalışarak, ismini yeryüzünden kazımak istiyor olabilir.

Ha şimdi bunları okuyanlar "ne diyorsun ulan!" diyebilirler.Onlara söylemek istediğim;

bu Serhat isimli arkadaşımızın saçmalamak konusunda, yukarda yazdıklarımdan daha geri kalan bir yanı da yoktur.

Saygılarla

her ne kadar futboldan anlamadığı söylense de bazı uçuk söylemleri haricinde çoğu fikrine katılırım. Ayrıca futboldan da çok iyi anlar. Ama futbolu çok iyi bildiği için bir nevii kıskanılır. Bunun için bu kadar tepki çeker.

Bazen bazı konularda çok aşırıya kaçsada ve karşısındakine karşı tartışma konusu açacak cümleler kursada iyi çocuktur . En azından Semih Yüksel gibi insanların düşüncesiyle dalga geçmiyor .

Hiç bir şekilde kıskanmadığım, yorumlarının yüzde doksanına katılmayı bırak ailecek güldüğüm, kendisini bir şeylere ispatlamaya çalışan, profesyonel futbolla bir alakası olmadığı halde teknik direktörlük yapmış gibi onu bunu küçümseyen, aslında buraya yazdığımız entrylerle amacına ulaştığını düşündüğüm 20'lik ergen.

kendisini Onur Albakar'ın bu kadar savunmasının sebebini çözmeye çalıştığım kişidir.

bkz. forum'da yılın çiftleri.

bkz. avukatımısın aga?

bkz. körler sağırlar birbirini ağırlar.

Ekşi Sözlük'te yazardır ayrıca, nicki liquefied. I know this game diye bloğu vardı. Nigel Reo-Coker ve Jeremain Lens'i bayağı önermişti. Lens konusunda haklı çıktı.

Üst Alt