Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saat 01:00'a kadar Bekleyeceğiz

Aslanyureklilerden Barış Cenk akkaya

kulüpler gece 12 ye kadar izin alabiliyor isterlerse saygılarımla.bizim kulüp sanırım bu izni alacak çünki çok ihtiyaçları var saygılarımla

Herkes görsün diye konu açtım:)

Cevap: Saat 24:00a kadar Bekleyeceğiz

kendi kafasindan uydurma bisi bu.. millet yeni yeni kurallar cikariyo resmen. bunu ornegi varmi gecen senelerde???

Menajeri İstanbul'da fakat bu transfer görüşmelerini sadece Üstünel, Sezgin veya Yalçındağ yapmıyor. Komite yapıyor bu görüşmeleri..

Ayrıca Ankara takdir edersiniz ki, özel uçakla 45 dk, özel arabayla 5.5 saat. :)

Bu gece çok hareketli geçicek..

Bir çok takımın antrenörü ve transferde yetkili isimleri kiralık oyuncularımız için görüşmelere başlanacak.

---------------------

fcn blogun söyledikleri. bence 12 olayı doğru olabilir..

her an sürprize hazır olun.....

daha çok olay war çünkü gidecekler daha gitmedi... adnan polat bir röpertajında takasdan bahsetmişti......

SABIROVİÇ

dün bir spor programında gece 00:00'a kadar süre var demilerdi.

bide ilgilendiğimiz oyuncu lincoln gibi mahkemelik bir futbolcu olabilir. takımsız kalmış olabilir. ozaman süre geçersizdir.

Cevap: Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz

FCN blog dan alıntılar:......

-------

İmzalar atılırsa oyuncuyu Galatasaray Dergisi'nin Eylül sayısında kapak olarak görebilirsiniz.

Lig TV'de Bahri Havadır'ın söylediklerine pek kulak asmayın.

Bugüne kadar neyi bilmiş ki?

Daha iki gün evel Caner'e Trabzonspor forması giydiren adamın haberlerine itibar gösteriyorsunuz.

takıma eğer şu anda 9.5 notunu verirsek son gün herhangi bir aksilik olmazsa bu seviye 9.7 seviyesine çıkar.

Bu sezonun kreması, gelecek sezonun iskeleti.

Malumunuz seneye World Cup var ve bu sene aslında 2 yıllık takım kuruyoruz.

Bu arada ufak bir bilgi verelim;

Caner Erkin 88 numaralı formayı giyecek

Süpriz ile alakalı..

Olursa olur, olmazsa olmaz..

Son sözü Rijkaard söyleyecek

Arkadaşlar eğer herhangi bir pislik olmazsa Sercan Galatasaray'da.

Ayrıca bu bahsettiğimiz oyuncu süpriz.

Olursa tadından yenmez, olmazsa canı sağolsun.

Büyük bir oyuncu.

Görüşüldü hatta menajeri İstanbul'da.

Bize sorarsınız bu transfer zor ama dedik ya postta Galatasaray'ın olduğu yerde umut vardır diye.

Olucak gibi görünüyor ama olmazsa birşey diyemeyiz. Sadece gelen bilgiyi paylaştık.

Olursa zaten Boğaziçi ve FSM köprülerine dikkat. Kendilerini oradan aşağıya atan bir kaç yüz kuş türü olabilir.

O 24 e kadar izin alma şöyle transferi bildirirsin federasyona lisans çıkarma işlermleri için ek süre alırsın.

Arkadaşlar bu saatten sonra Sercan gelmez,ayrıca 24 olayı inandırıcı gelmedi.

FCN blog dan alıntılar:......

-------

İmzalar atılırsa oyuncuyu Galatasaray Dergisi'nin Eylül sayısında kapak olarak görebilirsiniz.

Lig TV'de Bahri Havadır'ın söylediklerine pek kulak asmayın.

Bugüne kadar neyi bilmiş ki?

Daha iki gün evel Caner'e Trabzonspor forması giydiren adamın haberlerine itibar gösteriyorsunuz.

takıma eğer şu anda 9.5 notunu verirsek son gün herhangi bir aksilik olmazsa bu seviye 9.7 seviyesine çıkar.

Bu sezonun kreması, gelecek sezonun iskeleti.

Malumunuz seneye World Cup var ve bu sene aslında 2 yıllık takım kuruyoruz.

Bu arada ufak bir bilgi verelim;

Caner Erkin 88 numaralı formayı giyecek

Süpriz ile alakalı..

Olursa olur, olmazsa olmaz..

Son sözü Rijkaard söyleyecek

Arkadaşlar eğer herhangi bir pislik olmazsa Sercan Galatasaray'da.

Ayrıca bu bahsettiğimiz oyuncu süpriz.

Olursa tadından yenmez, olmazsa canı sağolsun.

Büyük bir oyuncu.

Görüşüldü hatta menajeri İstanbul'da.

Bize sorarsınız bu transfer zor ama dedik ya postta Galatasaray'ın olduğu yerde umut vardır diye.

Olucak gibi görünüyor ama olmazsa birşey diyemeyiz. Sadece gelen bilgiyi paylaştık.

Olursa zaten Boğaziçi ve FSM köprülerine dikkat. Kendilerini oradan aşağıya atan bir kaç yüz kuş türü olabilir.

Yani, Caner, Ufuk, Sercan ve büyük oyuncu?

Ben dün dedim saat 00:00 a kadar diye.Yabancı sitelerdede yazıyor yani daha 6 saat var.

Yahu kardeşim valla çılgınlık seviyesine geldi bu olay. GELMEYECEK SERCAN. Unutun yahu şu işi.

Transferin gözde oyuncuları arasında yer alan Bursaspor'un genç golcüsü Sercan Yıldırım, takımdan kalmaktan memnun olduğunu söyledi..

Sercan Yıldırım, açıklamada, transfer döneminin ocak ayına kadar sona erdiğini hatırlatarak, transfer süresinin dolduğu son ana kadar, isminin sürekli yurt içi ve dışındaki takımlarla anıldığını belirtti.

Transfer söylentileri nedeniyle zaman zaman zor dönemler yaşadığını dile getiren genç oyuncu, ''Transfer dönemi bitti, en çok ben rahatladım'' dedi.

Sercan, Bursaspor'da mutlu olduğu için sezon öncesi sözleşmesini uzattığına dikkati çekerek, ''Bursaspor'da çok mutluyum. Kalmam da çok iyi oldu. Bizim kafamızda sadece takımımızın başarısı var. Bunu düşünüyoruz. Umarım sezon sonunda ligi en iyi yerde bitiririz'' diye konuştu.

Özellikle transfer dedikodularının arttığı dönemde, yeşil-beyazlı taraftarların kendisini sahiplenmelerinin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Sercan, şunları söyledi:

''Büyük taraftarımızın bana sahip çıkması, benim Bursaspor aşkımı daha da kabartıyor. O nedenle gönlüm çok rahat. Transfer söylentileri, benim futbolumu hiç etkilemedi. Sahaya çıktığımda hep futbolu düşündüm. Bunun karşılığını da A Milli Takıma seçilerek aldım. Umarım burada da forma şansı bulur, gerçek performansımı sahaya yansıtırım ve bir daha bu kutsal formayı hiç üzerimden çıkarmam.''

https://www.teksas.org

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt