Sabri: "Benim için artık para ikinci planda" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri: "Benim için artık para ikinci planda"

Gerekirse aldi rakamin altina düserim ne lan? Yok bunun üstünü mü verelim. 300bin dollar dan fazlasi sana ziyan

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Bu haberde yalan.Biz bıraktık diyelim paşa yada başakşehire yıllık 1 e uçarak gider.Para herşey olmazmı Sabricim al bakalım 4 trilyonun kokusunu bak nasıl imzalıyorsun o klüplerle.

Tabi senin için artık para 2.planda olur 15 senede yaptığın vurgun üzerine bir zahmet önemli olmasın artık emeklilik maaşın aylık 750.000 dolar filan olmustur

Galatasarayda oynamak için para vermesi gereken bu salata bile laf sahibi oldu da yeni sözlesme yapmak için ayak yapiyor.
abv Dursun.

Sabri' den önce öfke duyulması gerekenler var. Adamın yetenek(!)leri malum, kazanabileceği azami parayı kazanmaya çaba sarfetmesi de yadırganacak bir durum değil...

Eboue futbolu kafasında bitirdikten sonra adam gibi bir sağbek bulup alamayanlardadır esas kabahat; gerek TD gerek yönetim bazında. Veysel - Salih - Tarık - Linnes - Cavanda' ya servet gömmek yerine işe yarar bir sağbek ve alternatifi kadroya katılmış olsaydı şu an hala 'Reyiz' i konuşuyor olmazdık, o da çoktan başının çaresine bakardı...

menajerinin parayla yaptırdığı haberdir kesin. Taraftarın istyemediğini biliyor, şirin gözükecek ki tepki görmesin sözleşme yapılınca.

Tamam seneye, yıllık 100.000TL + maç başı 1000TL'ye 2 sene imza at samimiyetini görelim.

Emre ne ne diyorsun sen?

Bedava oynayacagım, hatta uste para vereceğim dese dahi bu adamı bu forma ile görmek istemiyorum artık...

Gençler oynasın.. U17 oynasın, bu adam yeter yaa. Yıllardır kene gibi yapıştı.. Yuzunu gördükce futboldan sogudum , yeminle.. (Bu 1 , Dursun 2)

Üst Alt