Sabri: "Benim için artık para ikinci planda" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri: "Benim için artık para ikinci planda"

sabri_4218.jpg

Yine bir yaz dönemi ve yine “Ne olacak Sabri’nin durumu? sorusu…

Galatasaray Kulübü’nün 32 yaşındaki futbolcuyla ilgili kararı merakla beklenirken, bu konuda teknik direktör Igor Tudor’un vereceği rapora göre hareket edilecek. Ancak Sabri Sarıoğlu kararını verdi bile: “Ya Galatasaray, ya hiç…”

Milliyet’in haberine göre tecrübeli oyuncu, 1999’da altyapısına girdiği ve 2002-2003 sezonunda profesyonel olduğu Galatasaray’dan kopmak istemiyor. Sabri kendisiyle devam edilmemesi halinde futbola veda edecek.

2 ay sonra 33 yaşına girecek olan tecrübeli futbolcunun yakın çevresine, “Galatasaray’da Sabri oldum. Burada profesyonel oldum ve bütün kariyerimi bu formayla geçirdim. Benim için artık para ikinci planda. Kulübüm benimle devam etmeyecekse futbolu bırakırım. Her şey para değil. Galatasaraylı Sabri olarak anılmak ve öyle bırakmak isterim” diye konuştuğu öğrenildi.

Sarı-kırmızılılar ile geride bıraktığımız sezon 1 milyon 250 bin euroya anlaşan Sabri’nin, gerekirse bu rakamın altında bir ücrete devam etmek istediği bildirildi.

tabi tabi, ben bu takimin evladiyim deyip sözlesme uzatilirken pazarlik yapanda babamdi
Galatasaray gibi bir takimin kadro planinda bile yer almayacak adamlar para muhabbeti yapiyor

bununla sözlesme yenileyen hain kere haindir. 100 bin euro olsa bile. Ulan 100 bin az para mi?

hayir arkadas, kattiyetle uzatmayacaksin. Sen de futbolu mu birakiyon futbol mu seni birakiyor, cok ta tinn.

Ayagi kopmadikca ya da kendi kendine birakmak istemedikce bundan kurtulus yok bize.

Bunu kabullenin. Yine +1 Milyon € yu cebe indirecek öyle ya da böyle.

burda ciddi ciddi sabriyle sözlesme imzalamasini istiyen varmi ?
bide diyorki artik para ikinci planda ulan kazandigin para 7 ceddene yeter
futbolu birakda su senin sacma sapan futbol cahili oyununu izelemek istemiyoruz
nasil bi torpilin varda bunca sene kulupde kaldin

Üst Alt