Sabri: "Buna mı tüm kastınız ? Buna mı ?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri: "Buna mı tüm kastınız ? Buna mı ?"

Cevap: Sabri: "Buna mı tüm kastınız ? Buna mı ?"

duygularımı depreştirdi kerata sana reyis diyeceğimi hiç tahmin etmezdim, Sabri reyizz. :ka21::016::gs:

Sabri Reis'e kocaman bi alkış :005: Melo'nun da tepki göstermesi çok iyi olmuş. :005:

Sabri'den beklenmeyecek derecede anlamlı bir haraket,evet burası Galatasaray başka Galatasaray yok beyler.

su video yi izledikten sonra bu takimin sampiyon olacagini gördüm :kupa:

Hakemlerin tutumu Galatasaraylı futbolcuları havaya soktu. Hakemler istemeyerek de olsa Galatasaray'a büyük iyilik yaptılar.

Galatasaray'da iyi br arkadaşlık otamı oluşuyor. Bunun ateşleyicisi de Sabri ve Melo gibi futbolculaR. Böyle devam edersek kiimse bizi tutamaz.

Sabri Reis bize karşı bir kasıtları yok, olay sadece cinsel tercih problemi.

Hakemlerin tutumu Galatasaraylı futbolcuları havaya soktu. Hakemler istemeyerek de olsa Galatasaray'a büyük iyilik yaptılar.

Galatasaray'da iyi br arkadaşlık otamı oluşuyor. Bunun ateşleyicisi de Sabri ve Melo gibi futbolculaR. Böyle devam edersek kiimse bizi tutamaz.
semih kayayıda ekle ilerki dönemde görüceksiniz ama o böyle agresif yaklaşımlarda bulunmaz duruşuyla ben burdayım der rusky.

en kötü günlerinde sabriye tek laf söylemedim eleştirmedim üzerinden espiri yapmadım.

Her ne kadar ortaları kötüde olsa 50 bin dolar 50 bin dolar diye ortalığa çıkıpta takımını, sevdiği armasını elaleme meze yapmayacağını bildiğim için her zaman saygı duydum.

Sabriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....... Aslanım benim, sen sahadaki BİZ..

Deveyi ve İnsanı diye bir atasözü var ya. Dünyada söylenmiş en güzel söz. Çünkü gerçeği çok iyi yansıtıyor. Kimler geldi kimler geçti, Galatasaray'ın sırtından para kazanıp, kazandığı paranın hakkını vermeyen kaç tane futbolcu geçti (Lincoln) . Onları hep el üstünde tuttuk, Galatasaray'a sahip çıkan, canıyla kanıyla oynayan ne kadar adam varsa beğenmeyip, tukaka dedik.

Geçen gün Semih Kaya için, Hakan Şükür gibi profesyonel, Bülent Korkmaz gibi çalışkan, Hagi gibi hırslı, Terim gibi kararlı ve Hasan Şaş gibi Galatasaray'lı ol dedim. Bir arkadaş bütün sıfatların başına Hagi yazmış. Yahu ne yaptı bu adamlar Galatasaray'a. Bülent Korkmaz, Hakan Şükür, Hasan Şaş, Terim bu adamlar ne yaptı da Galatasaray'a sevmiyorsunuz. Anlaşılacak şey değil

DKimler geldi kimler geçti, Galatasaray'ın sırtından para kazanıp, kazandığı paranın hakkını vermeyen kaç tane futbolcu geçti (Lincoln) . Onları hep el üstünde tuttuk, Galatasaray'a sahip çıkan, canıyla kanıyla oynayan ne kadar adam varsa beğenmeyip, tukaka dedik.

Abi, iyi diyorsun hoş diyorsunda.

Allah aşkına Lincoln'e kadar kaç adam var. Şu adama laf söylüyorsunuz da biraz yaptığı istatistiğe bakın şu adamın.

Oynadığı bölgeye göre, neredeyse Baros kadar, Keita kadar, Kewell kadar istatistik yapmış bir oyuncu gol ve asist bakımından.

Baros'un attığı gollerle övünüyoruz, gol krallığıyla övünüyoruz. E bunları Lincoln olmadan bu kadar rahat yapacağına inanıyormusunuz.

Tamam gidişi sıkıntılı oldu ama, oynadığı her maç öyle veya böyle skora direk katkı sağladı bu adam.

Üst Alt