Sabri Galatasaray'ı Köşeye Sıkıştıracak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Galatasaray'ı Köşeye Sıkıştıracak!

sabri_sarioglundan_cafu_esintileriycbdd.jpg

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan futbolcunun Bursaspor karşısındaki performansı yine parmak ısırttı
. Sarı-kırmızılıların yollarını ayırmayı düşündüğü oyuncunun durumu, sezon sonunda Igor Tudor’un vereceği rapora göre şekillenecek. Ancak Sabri’nin yükselen performansı sarı-kırmızılıları bir hayli zorlayacak gibi görünüyor.

Bilindiği gibi Galatasaray, birçok sağ bek transfer etmesine rağmen hiçbiri Sabri’den formayı alamadı.

Skorer

kalsın , ben artık pes ettim.

stephen hawking'e mail attım , sabri döngüsünü fizik kuralları ile açıklayamam dedi.

Tudora tek bir sart ile tekrar güvenirim, eger tüm otuz yas ve üstü oyunculari, otuz yas alti olupta Galatasarayda yeri olmayan cenk gönen, eray iscan gibi oyunculari takimdan temizlerse ve yerlerine belirli bir kalitede 25 yas bandina kadar oyuncular aldirabilirse.

Yok eger bunu yapmayacaksa yeni sezon yine hüsran olur kendiside cok küfür yer.

Bence de kalacak bosuna heveslenmeyin derim, ne zaman kurtuluyoruz gozuyle bakinca hep sezon sonuna dogru formayi o kapiyor (digerleri daha kotu oldugundan) ve 1 yil daha sozlesme yapiyor bizimle. Bence yine oyle olacak bari garanti ucreti 1 milyon euro yu gecmese artik.

Bu Allahin belasi ile sözlesme uzatan serefsizdir. Kac yildir transfer yapiliyor hala Sabri oynuyor diyenler yaniliyor. Aldiklari her oyuncu Sabri yine oynasin diye alinmistir. Tek istisna Eboue oldu burada. Onu da Terim döneminde aldik. O zaman Sabri'nin esamesi okunuyor muydu? Hayir. Tartismasiz kaliteli bir sag bek aldilar mi? HAYIR.

Ben artık kabullendim. Ayağı falan koymadığı sürece ne bu bizi bırakır ne de bizimkiler bunu.

Bari Selçuk dan Semih den falan kurtulsak.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Artık yeter yav Sarbi'yle filan 1 yıl daha sözleşme imzalanırsa valla izlemem bir daha Galatasaray maçını filan ...

Sezon sonu geliyor sabri haberleri cogaliyor belki sabri bir kac satilmis kaleme para göndermis

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt