Sabri için Milan iddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri için Milan iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G.Saray'ın çalışkan futbolcusu Sabri'ye, İtalya'nın Milan kulübünün talip olduğu iddia edilidi. Sarı-kırmızılı futbolcunun menajeri Ali Güven, Milan'dan iki yetkilinin dün gece Ali Sami Yen'de Tallinn maçını izlediklerini ve Sabri için bol bol not aldıklarını, stattan da memnun ayrıldıklarını söyledi.

Kaynak:Fotomaç:)

Olursa bizim için yılın transferi olur:)Gerçi Milan'ın aldığı oyunculara bakacak olursak Sabri'yi de almaları beni şaşırtmaz doğrusu:)

Cevap: Sabri için Milan iddiası

Bir f5 taraftarı Elano transferi öncesi;""Bunlar Elanoyu alsın Taksim meydanında soyunacağım.Ne alaka... "demişti..Şimdi ben bunu Sabri ve Milan'a uyarlamak istiyorum.Sabri Milan'a gitsin ben de Taksim meydanında o arkadaşa eşlik edeceğim..Şaka filan derken bir de açık oyucusu olarak giderse yandık:)Neyse havalar sıcak en azından biraz tenimiz güneş görür.Tatil de yapamadık zaten Tek Sarbi gitsin de:)

kötü şeyler yazmayalım :)

hayır sabri yi satmayız bu sene avrupa şampiyonluğuna oynuyoruz giderse takım bozulur o bizim jokerimiz gibi yorumlar görmek istiyorum :) buraya bakarlar felan ne olur ne olmaz :)

Güzel fikir:)Heşey Sabri'nin geleceği için Bizler yalandan yere yorumlar yapmaya razıyız Yeter ki Sabrinin önü açılsın:)

bizim kadromuz milanin kadrosundan kesinlikle ve kesinlikle daha kaliteli.

bizde oynayamaz orada guzel sag acik olur.

Sabri milana gitmez daha genç :D(aslında ciddi olabilirim bu konuda:D)

berlusconi transferi bitirdik demişti ama belki okazyon olmuştur milan için :D

Sabri daha 30'unu geçmedi o yüzden bu transfer olmaz. Milan'ın 3. kalecisi bile 32 yaşındayken sabri onların arasında ergen sivilceli delikanlı kalır... :)

Galatasaray'ı çok sevdiğini ama çeşitli nedenlerle kulüpten ayrılması gerektiğini söyleyen yıldız futbolcu Sabri Sarıoğlu şöyle konuştu:

Takımda forma şansım azaldı. Orta yapamayan bir ben kaldım. Bunları sorun etmezdim ama duran topları da artık kullanamıyorum. Bu noktadan sonra takımda kalamam. Bu yüzden daha rahat oynayabileceğim ve daha mütavazi bir takım olan AC Milan'ı tercih ettim. Burada Pato'dan sonra en genç oyuncuyum. Bana geleceğin yıldızı diyorlar. Kendimi bulursam 11-12 yıl rahat oynayabileceğimi söylediler. Zaten kontratım 9+1 yıllık. Duran toplar için de Pirlo'yla anlaştık. Bir o kullanacak 1 ben. Birgün Galatasaray'a geri döneceğim.

Şakası bile garip :D

San Siro çevresinde kuş populasyonunda bir artış gözlenmiş ekolojik dengeyi saglamak için Sabri'yi düşünmüşler gayet iyi bir seçim olmuş iyi bonservis alırız :D

Aslında Rıjkaard buna her antrenman sonrası 1 saat orta-şut çalıştırsa mükemmel bir bek kazanabiliriz.:D

Sabri iyi oyuncu AMA AMA AMA yanlis mevkide oynuyor kerata. Genc takimlarda forvet oynamis bir cocuk, ilk geldigi dönemlerde orta sahanin kanadinda oynayan bu cocuk simdi sag bek, oradada yaa sabir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt