Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Sabri gitsin diyenleri anlamıyorum Sabri'nin yerine rotasyonda oynayacak Türk sağ bek yok işte anlayın.

Sabri'nin kalmasına sevindim de şimdi 3 yıl daha "Sabri'nin saçı..XD XD" diyip espri yaptığını sanan acayip taraftarla uğraşacağız.

devam yönetim devam kim tutar sizi bu kacinci transferimiz oluyor simdi? dany umut necati sabri

Başka kimseyi almaya gerek yok. Şu an itibariyle transferi kapatabiliriz.

Sabri'nin takımda kalmasına lafım yok ama yarın kamp başlayacak ve yönetim hale iç transferle uğraşıyorsa eleştirilmeyi hakediyordur bence.

Sabri Galatasaray'ın çocuğudur, kalmasına sevindim. Şu taraftarın da yaptığını anlamak mümkün değil. Emre Belözoğlu sahada her türlü şerefsizliği, ırkçılığı yapıyor ama taraftarı sonuna kadar destekliyor adamı. Galatasaray taraftarı da destek olmak yerine daha çok köstek oluyor. Dalga geçeceğinize biraz destek verin şu adama. Boş sözleşmeye imza atacak kadar da Galatasaraylı bir adam. Yedek için çok iyi adam.

Sabri'yi sırf " aahahaha Zarpri işteee hahaha xD " diyenler yüzünden çok seviyorum adamsın Sabri hayırlı olsun iki tarafada.

Dusmana ne gerek var? Bizim taraftar kendi oyunculariyla alay etmesini bilir zaten. Bu saygi yapilan saygisizlik hic yakismiyor. Ben sahsen mutlu oldum bu habere. Galatasarayin cocugu.

GS lılık kontenjanından kalıyor her amigoyu takımda tutalım o zaman

Yönetim tatilde değiliz mesajı veriyor.Bunu haber değeri bile yok.

Dusmana ne gerek var? Bizim taraftar kendi oyunculariyla alay etmesini bilir zaten. Bu saygi yapilan saygisizlik hic yakismiyor. Ben sahsen mutlu oldum bu habere. Galatasarayin cocugu.

Bir taraftar düşünün ki yıllardır adamın ne aptallığını bıraktı, ne geri zekalılığını bu adamın tek kusuru iyi futbolcu olmaması.

Bu adam bize dönüp küfür etmek yerine hala imza atıyorsa değerlidir benim gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt