Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Sabri'nin takımda kalmasına lafım yok ama yarın kamp başlayacak ve yönetim hale iç transferle uğraşıyorsa eleştirilmeyi hakediyordur bence.

Abiciğim adamın sözleşmesi bitmiş.Tıpkı Melo gibi,bu oyuncuları bedavaya kaptırma ihtimalin var.Zaten yönetim 1-2 kişi değil.Sabri'yle sözleşme uzatmak,transfer yapmaya engel değil.

Sabri reis adamdir. Kendi futbolcunuzla dalga gecmeyi birakin. Alt yapidan cikmistir kendisi ve yedek olacak kadar, rotasyonda kendine yer bulacak kadar da bir kapasiteye sahiptir.

Hayirli olsun.

ya sabri isterse en iyi galatasarayli olsun ne yazar? oynayamadikca, yok iste adamda kalite yok kendini zorlasada olmuyor kosmaktan baska bir artisi yok. alt yapidan geldinden beri ayni düzeyde kaldi hic üstüne koyamadi, simdi sirf harbi galatasayli diye kalsin öylemi?

Abiciğim adamın sözleşmesi bitmiş.Tıpkı Melo gibi,bu oyuncuları bedavaya kaptırma ihtimalin var.Zaten yönetim 1-2 kişi değil.Sabri'yle sözleşme uzatmak,transfer yapmaya engel değil.

Yönetimde herkes uğraşmasa bile Fatih hoca herşeyle ilgilenmek zorunda, bunların içinde Sabri de var Melo da.

sabri reise başka bir formayı yakıştıramıyordum zaten..Dursun kenarda iyidir..

Çok fazla duygusal davranıyoruz geçen sene girdiği ve oynadığı her maçta bizi yakmadı mı??Hem de nasıl yaktı.

Zaten adam psikolojik olarak artık bitik eli ayağı titriyor taraftar karşısında taraftarda 1-2 hata olduğunda omurdanmaya başlıyor.

Şu andan itibaren Sabri'nin kalması hem kendine hem bize zarar.Tamam Galatasaraylılığına laf yok ancak en azından şu an ayrılsa belki de ileride ayrıldığı zaman ki tepkiyi almazdı.

Dersiniz Florya'da abilik için karakter için kalmalı eyvallah ama Sabri Galatasaray'da ki misyonunu tamamlamıştır.Futbol olarak ondan yine beklentiye girmemiz anlamsız.

Bir taraftar düşünün ki yıllardır adamın ne aptallığını bıraktı, ne geri zekalılığını bu adamın tek kusuru iyi futbolcu olmaması.

Bu adam bize dönüp küfür etmek yerine hala imza atıyorsa değerlidir benim gözümde.

Tek kusuru iyi futbolcu olmaması :eek: Biz de onu diyoruz. O zaman bu adamın burada kalmasının sebebi ne? Burada eleştirenler de futbolunu eleştiriyor zaten. Saçından, başından, geri zekalılığından bize ne.

Sabri'nin kalmasına sevinenler geçen sene Galatasaray maçı izlememiştir. Geçen sene az mı saç baş yoldurdu bu adam bize? Garip vallahi. Assaidi'yi Kalou'yu hatta Hamit'i beğenmezsiniz sonra gelip Sabri kaldı diye sevinirsiniz. Genel olarak söylüyorum bunu.

protesto ediyorum, boykot ediyorum, her ne haltsa.. feci hayal kırıklıgına ugramıs durumdayım yonetim cizgisini belli etti.

4-5 Transfer : Umut,Necati,Sabri,Assaidi

Forvette Ligin 3.Haftasi aciklanir herhalde :eek:

ya sabri isterse en iyi galatasarayli olsun ne yazar? oynayamadikca, yok iste adamda kalite yok kendini zorlasada olmuyor kosmaktan baska bir artisi yok. alt yapidan geldinden beri ayni düzeyde kaldi hic üstüne koyamadi, simdi sirf harbi galatasayli diye kalsin öylemi?

Yere göğe koyamadığınız şişirilmiş altyapımızdan çıkan bir oyuncu yok ki Sabri'yi kesecek... Sabri de bu arada o altyapıdan çıktı, Son 10 yılda alt yapıdan çıkan Arda'dan sonra en iyi oyuncu Sabri ne yazık ki ne oldu sizin o Özgürcan, Zafer şakar, İrfan, Ugur, Erkanlara.... Altyapı keşke her sene bir Sabri, Yekta, Ceyhun Gülselam çıkarsa... Hiç olmazsa formayı M.Sarp Barış özbek gibiler giymezdi...

Sabri kaliteli oyuncudur demiyorum ama daha kaliteli yedek sağ bek soyleyin diyorum dut yemiş bulbul oluyorsunuz??? G.Gönül var da ben mi kestim??

ulan birgunde soyle oyunculari elimizden kaçirsak olmazmi, hep iyileri kaçiriyoruz kotuleri kimseye kaptirmiyoruz :(

Çok fazla duygusal davranıyoruz geçen sene girdiği ve oynadığı her maçta bizi yakmadı mı??Hem de nasıl yaktı.

Zaten adam psikolojik olarak artık bitik eli ayağı titriyor taraftar karşısında taraftarda 1-2 hata olduğunda omurdanmaya başlıyor.

Şu andan itibaren Sabri'nin kalması hem kendine hem bize zarar.Tamam Galatasaraylılığına laf yok ancak en azından şu an ayrılsa belki de ileride ayrıldığı zaman ki tepkiyi almazdı.

Dersiniz Florya'da abilik için karakter için kalmalı eyvallah ama Sabri Galatasaray'da ki misyonunu tamamlamıştır.Futbol olarak ondan yine beklentiye girmemiz anlamsız.

Geçen sene uzun süre oynamadıgı için baya tedigin ve formsuz ve koordinasyon saglayamadan oynadı. baros da 4-5 ay top oynamayınca gördük Euro 2012de... Birkaç maç ustuste oynasa biraz toplar eski sakar Sabri olur yine...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt