Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Sabri'de Sosyal fobi var galiba.Aşırı derecede panik halinde futbol oynuyor, bu rahatsızlıktan kurtulursa yorulmayan bir potansiyel var önümüzde.Her yerde de oynayabiliyormuş..

ciddi ciddi yedek rotasyonumuz çok kötü eboeu sakatlansa yandık bunun cl si var kupası var ligi var kaliteli yedek oyunculara yönelmemiz lazım sabri şampiyon olduğumuza dua etsin

Buna cok sevindim.

Sabri bu takimda yedek olarak herzaman is yapar.

Africa kupasinda mecburiyen sabriyi sagda oynaticagiz baska pek Alternativ zaten yok suana kadar.

Türkiye ligi icin yeterli zaten.

Amma Sabri kadar hic birimis GSli degildir .

Adam GS icin nerden baksan senelik 500000-1000000€ zarar yapiyor.

GS yi bosverse baska kulubde cok cok daha fazla para kazanibilir.

Ister sevin ister sevmeyin amma Sabriye Laf söyletmem.

Buna cok sevindim.

Sabri bu takimda yedek olarak herzaman is yapar.

Africa kupasinda mecburiyen sabriyi sagda oynaticagiz baska pek Alternativ zaten yok suana kadar.

Türkiye ligi icin yeterli zaten.

Amma Sabri kadar hic birimis GSli degildir .

Adam GS icin nerden baksan senelik 500000-1000000€ zarar yapiyor.

GS yi bosverse baska kulubde cok cok daha fazla para kazanibilir.

Ister sevin ister sevmeyin amma Sabriye Laf söyletmem.

Kimse Sabri'ye bu paraları vermez! Sabri'nin milli takım ve Albayrak'la yaptığı prim pazarlıklarını unuttun sanırım. :)

Sabri herkesten fazla Galatasaraylı derken?

Kimseye laf söyletmem derken? :D

Kimse Sabri'ye bu paraları vermez! Sabri'nin milli takım ve Albayrak'la yaptığı prim pazarlıklarını unuttun sanırım. :)

Sabri herkesten fazla Galatasaraylı derken?

Kimseye laf söyletmem derken? :D

Ya Lafin gelisi iste.

Kimin nekadar GSli oldugu ölcülmez tabiki.

Amma bu Takimda Sabriden daha cok GSli olan biri yokdur ve ayni zamandada Amigoluk yapma özelligi var.

Tribünden kufür yedigi halde adam cikip 3lü cekdiriyor ve Moralini bozmuyor.

Adam gibi Adam iste.

Yetenek yoksunu ve ilk 11e giremeyecek bir kaptan dahi olsa bile ne yapalım kalsın.

edit: umarım yetenek yoksunu demem bir hakaret değildir.

gs store de orjinal bandrollü selpak satışları başlamasını talep ediyorum...

Ya Lafin gelisi iste.

Kimin nekadar GSli oldugu ölcülmez tabiki.

Amma bu Takimda Sabriden daha cok GSli olan biri yokdur ve ayni zamandada Amigoluk yapma özelligi var.

Tribünden kufür yedigi halde adam cikip 3lü cekdiriyor ve Moralini bozmuyor.

Adam gibi Adam iste.

Üstadım bu söylediğinde hemfikirim. Ben Sabri'nin tribünü coşturması ve sempatikliğine bişey demiyorum. Pek tabiki takımdakilerden de daha Galatasaraylıdır. Ama futbolu rezalet hocam. Bunu savunma bence. Bek dediğin adam markaj yapar. Sürekli adam kaçırıyor. Zaten futbolu düzgün olsa kimse alay etmez Sabri'yle. Geçen sezon Sabri yüzünden extra puan kaybetseydik şu an şampiyon olamayacaktık(kaybettiklerimizi geçtim). Eğer şampiyon olamasaydık emin ol ortalıkta Sabri diye biri kalmazdı. Ben Sabri'yi 2-3 maç Galatasaray, 1-2 maç milli takım dışında iyi oynadığını görmedim. Ciddiyim adam gençliğinde daha iyi futbolcuydu.

Üstadım bu söylediğinde hemfikirim. Ben Sabri'nin tribünü coşturması ve sempatikliğine bişey demiyorum. Pek tabiki takımdakilerden de daha Galatasaraylıdır. Ama futbolu rezalet hocam. Bunu savunma bence. Bek dediğin adam markaj yapar. Sürekli adam kaçırıyor. Zaten futbolu düzgün olsa kimse alay etmez Sabri'yle. Geçen sezon Sabri yüzünden extra puan kaybetseydik şu an şampiyon olamayacaktık(kaybettiklerimizi geçtim). Eğer şampiyon olamasaydık emin ol ortalıkta Sabri diye biri kalmazdı. Ben Sabri'yi 2-3 maç Galatasaray, 1-2 maç milli takım dışında iyi oynadığını görmedim. Ciddiyim adam gençliğinde daha iyi futbolcuydu.

Buna katiliyorum.

Gencliginde daha iyidi dogru amma Takimda Alternativ zaten yok.

Sagbekde daha kim varki ?

O yandan sabri yedek otursun ve belki bu sene biraz toparlar.

Aldigi para zaten cok dusuk .

Sabri adına sevindim,Galatasaray adına kararsızım... Kendi adıma da sevindim galiba.

allahını seven üstüme toprak atsın. başka alternatifi yok lafından usandım:eek:

biz en kötü 2 kanat 1 forvet ve meloyu beklerken yönetim sabri ile sözleşm şartlarını görüşüyormuş şaka gibi :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt