Sabri Sarıoğlu ile Yollar Ayrılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu ile Yollar Ayrılıyor!

e785256f4440456d9524a695811de3dd.jpg

Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu dönemi sona eriyor. Yönetim, tecrübeli oyuncuya sezon sonunda hizmetlerinden dolayı teşekkür edecek.

Galatasaray yönetimi, sezon sonunda takımda önemli değişiklikler yapmayı düşünüyor. Teknik direktör Tudor'un raporu doğrultusunda bazı isimler ile yolları ayırmayı planlayan yönetim, değişime öncelikle 30 yaş üzeri oyunculardan başlayacak.

Galatasaray'da uzun yıllardır forma giyen Sabri Sarıoğlu ile görüşecek olan yönetim, takıma verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederek önümüzdeki yıl kadroda düşünülmediğini iletecek. Tudor'un, takımı gençleştirme adına bu karara sıcak baktığı ve yönetime vereceği listenin ilk sırasında Sabri Sarıoğlu'nun bulunduğu ifade edildi.

Riekerink döneminde sağ bekte forma şansı bulan deneyimli oyuncu, Tudor'un göreve gelmesiyle birlikte yedek kulübesinde yer almaya başlamıştı. Gençlerbirliği mücadelesinde Hakan Balta sakatlandıktan sonra oyuna giren Sabri Sarıoğlu Galatasaray formasıyla ligde 350.maçına çıkmıştı. Ligin 6. haftasındaki Antalyaspor maçında sarı kırmızılı formayla 450. resmi maçına çıkan Sabri Sarıoğlu, A takım formasını 2003 yılında giydi. Milli futbolcu, 14 yılda 6 lig, 4 Türkiye Kupası, 5 Süper Kupa şampiyonluğu yaşadı.

NTV Spor

Defolup gitmeden inanmam, hatta defolup gitse bile inanmam.

Bu adam kendi gitmek istemedigi sürece bize kurtulus yok.

kurtulmak istediğin ama kan bağından ötürü kurtulamadığın ve sürekli borçlarını ödediğin erkek kardeş gibi bir şey

cavanda
sabri
koray
chedjou
hakan
jong
wesley
poldi
donk
tarık
salih

bu isimler gitmeli