Sabri Sarıoğlu Kalıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu Kalıyor!

Can guzel diyorsun da benim sneijder ve selcuk takintim var ve maaslarindan oturu , verdigimi alamiyorum diye

ama sende de durust olalim yerli dusmanligi ve yabanci fetisi yok mu

zaman zaman her yabanci ismi gectiginde agzinin suyu akiyor , yerli ismi gecince kim olursa olsun tukaka ediyorsun

yani bendeki takintinin baska versiyonu sende de yok mu

Can guzel diyorsun da benim sneijder ve selcuk takintim var ve maaslarindan oturu , verdigimi alamiyorum diye

ama sende de durust olalim yerli dusmanligi ve yabanci fetisi yok mu

zaman zaman her yabanci ismi gectiginde agzinin suyu akiyor , yerli ismi gecince kim olursa olsun tukaka ediyorsun

yani bendeki takintinin baska versiyonu sende de yok mu
Yabancı fetişi olsam Donk'a de Jong'a Josue ye Garry ye Amrabata falan tapmam gerekmez miydi?

Ben burada yıllarca Semihi savunmuş bir adamım. Burak'a zamanında Lewandowski den iyi deyip salaklık etmiş birisiyim. Yerli oyunculara karşı tereddütum var hatta çoğunu yetersiz bulurum bu doğrudur çünkü hem astronomik paralar ödüyoruz hem de para direkt cöpe gidiyor ezici çoğunlukta.

Ama katiyen yabancı sevici değilim, dediğim gibi mesela Donk'a methiyeler düzülürken ben hep karşı çıktım.

Kaliteli futbolcu istiyorum ben takıma başka da birşey değil. Sabit bir fikrim var Anadolu dan yerli oyuncu alacağımıza altyapı dan oyunculara şans verelim daha iyi hem paramız cebimizde kalır. Aldığımız adamların %80'i falan yetersiz kalıyor.

Kaliteli yerli alınacaksa eyvallah ama almıyorlar ki. Nerede dandik adam varsa bulup getiriyorlar. Mesela zamanında Antep den Cenk alınsaydı ses etmezdim, ya da Olcana ses etmedim çünkü aslında kötü oyuncu değil ama ona da gereksiz yere çok para ödedik. Ozana ses çıkardım çöp olduğu için, az paraya gelse Alpere ses çıkarmazdım zamanında. Belirli bir kalitesi olan adama sesimi niye çıkarayım ki.

Biz hep vasat yerliler peşinde koşuyoruz. Yasin geldiğinde de dedim 5 gol/5 asist ile falan oynarsa iyi transferdir diye.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Burak ile lewandovski karsilastirmanin aptalca oldugunu dusunmuyorum , iste bu hatayi yapmayin

bugun sabri 14 senedir GS de balta 10 senedir .. saniyor musunuz ki spor toto 3 uncu ligte bir sag bek yoktur sabriden daha iyi olabilecek olan

burak sans kendine gulup belki almanyada iyi transfer yapabilseydi bugun vay be biz cop levo ile ugrasirken burak harikalar yaratiyor almanyada derdik

sadece denk gelme diyelim

semihi savunman akil alir sey degil , sasirdim ama mesela semihi yerle yeksan edip ched e "elimizdeki en iyi stoper" diyenler beni delirtiyor

ched yuzunden carole yuzunden temiz 6-7 derbi kaybetmisizdir , 2 fb macinin katilidir carole mesela

allahim ya kazma lari topluyoruz bide gitmiyorlar, resmen kazma firmasi olduk. Baska dünyada bizim kadar kötü yönetilen lig var mi? bu her büyük türk takimi icin gecerli.

Evet takımın sıkıntısı çok ama artık valla 3S(Sarbi-Semih-Selçuk) üçlüsünü görmeye tahammülüm kalmadı

Bu sene ligde yediğimiz 37 gol tek tek incelensin baş rolünde genelde bu üçlü var tabi Carole-Chedju-Hakan üçlüsünü de unutmamak gerekir ...

Yabancı fetişi olsam Donk'a de Jong'a Josue ye Garry ye Amrabata falan tapmam gerekmez miydi?

Ben burada yıllarca Semihi savunmuş bir adamım. Burak'a zamanında Lewandowski den iyi deyip salaklık etmiş birisiyim. Yerli oyunculara karşı tereddütum var hatta çoğunu yetersiz bulurum bu doğrudur çünkü hem astronomik paralar ödüyoruz hem de para direkt cöpe gidiyor ezici çoğunlukta.

Ama katiyen yabancı sevici değilim, dediğim gibi mesela Donk'a methiyeler düzülürken ben hep karşı çıktım.

Kaliteli futbolcu istiyorum ben takıma başka da birşey değil. Sabit bir fikrim var Anadolu dan yerli oyuncu alacağımıza altyapı dan oyunculara şans verelim daha iyi hem paramız cebimizde kalır. Aldığımız adamların %80'i falan yetersiz kalıyor.

Kaliteli yerli alınacaksa eyvallah ama almıyorlar ki. Nerede dandik adam varsa bulup getiriyorlar. Mesela zamanında Antep den Cenk alınsaydı ses etmezdim, ya da Olcana ses etmedim çünkü aslında kötü oyuncu değil ama ona da gereksiz yere çok para ödedik. Ozana ses çıkardım çöp olduğu için, az paraya gelse Alpere ses çıkarmazdım zamanında. Belirli bir kalitesi olan adama sesimi niye çıkarayım ki.

Biz hep vasat yerliler peşinde koşuyoruz. Yasin geldiğinde de dedim 5 gol/5 asist ile falan oynarsa iyi transferdir diye.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Onlar Süper Lig'den geldiği için yerli sayılır.

Yabancılara yerlilerden fazla tolerans gösterdiğin de bir gerçek ama şimdi.

Valla bjk sampiyon olup CL ve gise gelirini cebe indirince transfer doneminde fb ile bizim canimiz saglam aciyacak

sampiyonluk her gecen sene daha da onem kazaniyor

Sene 2002... Üzerimden mavi önlüğü çıkardım, bu a takıma çıktı. 4 sene sonra 30 olacağım, hala oynuyor, hala oynuyor.

NOT : Oynuyor dediysem, lafın gelişi...

Üst Alt