Sabri Sarıoğlu Kalıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu Kalıyor!

d5asd4as2d12asdsa451101044591570b019389.jpg

Galatasaray'da sağ bekte Semih Kaya ve Luis Cavanda'yı deneyen teknik direktör Tudor'un prensi Sabri Sarıoğlu oldu. Ligde 4 haftadır savunmanın sağında formayı kimseye kaptırmayan tecrübeli futbolcu, performansıyla Hırvat hocanın beğenisini kazandı.

Gelecek sezon planlamasını yapan Tudor'un yönetimden Sabri'nin takımda kalmasını istediği öğrenildi. 32 yaşındaki oyuncunun sözleşmesinin 1 yıl uzatılması bekleniyor.

Sabah

Bunun sözleşme uzatıldı bildirimi KAP'a düşerse küfür edip MYC alırım. Yeter lan saç baş kalmadı !

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

2 senedir store'dan alışveriş yapmıyorum. Bu adam önümüzdeki sene de kadroda olursa yapmamaya devam edeceğim.

İti köpeği beslemek için para saçamam. Yeter artık.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Sövmüyorum artık çünkü kabullendim. Bu gerizekalının ayağı falan kopmadıkça ya da kendiliğinden kulübü bırakmadıkça gideceği yok.

Prandelli döneminde ne güzel artık kurtulduk diyordum sonra Apo geldi gelir gelmez ilk işi bunu affetmek oldu.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Son düzenleme:
u17 nin sağbeki gelsin ama yeterki bu sarbi bir değişsin artık.
ebou e yi gördük Cihan haspolatlıdan alışığız biz sabrinin suyundan içtik linnesimizle de biziz.

2 senedir store'dan alışveriş yapmıyorum. Bu adam önümüzdeki sene de kadroda olursa yapmamaya devam edeceğim.

İti köpeği beslemek için para saçamam. Yeter artık.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Galatasaray dergisi aboneliğimi iptal ettim, maçlara 1 senedir gitmiyorum kombinede almam, digiturk iptal ettim, Gsstore'nin sokağından geçmiyorum. Dursun denen yağlı surat gidene kadar bu böyle gidecek !

J7 PRIME cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nefret ettiğim ve yuzlerini gördükce kufurler ettiğim 3 S var takımda:

1- Sabri
2- Semih
3- Selçuk

Bu gidişle bu 3 ü de seneye kalacak.. ABV Dursun.

Üst Alt