# Sabri Sarıoğlu l Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sabri Sarıoğlu l Transfer Haberleri

Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer Haberleri

sabri hiçbi yere gidemez

şu takımdaki 3 tane kalburüstü oyuncudan biri

yerli sağbek var sanki hmsksjmssksk

Santos 12 etmez...

Sabri 5-7 arasi edebilir diye düsünüyorum... bekte olmasi gereken en önemli 3 sey..

Hiz : Cok iyi

Defansif / kademe : yeterli

Orta acma : siz doldurun :(

ama gitmesini istemem serkan balci alinmayacaksa

Biz takım ruhunu kaybettiğimiz için bu hallerdeyiz hakan şükür hasan saş ansızın takımdan kovulduğu için. Şimdi kalkıp takımdaki en GALATASARAY'lı adamı satmak ahmaklık olur.

6 milyon avro tam sabrinin fiyati bence artik bu zamanda sag bek dedigin kivrak olacak biraz , orta acmasini bilecek en azindan mesala bir rafael e bakin bir sabriye :) o degilde sabri denince aklima bordeaux maci geldi onlardaki sol bekte fena degil trimoulinas yasi kac bilmiyorum ama benim hosuma gidiyor oyunu

6 milyon avro tam sabrinin fiyati bence artik bu zamanda sag bek dedigin kivrak olacak biraz , orta acmasini bilecek en azindan mesala bir rafael e bakin bir sabriye :) o degilde sabri denince aklima bordeaux maci geldi onlardaki sol bekte fena degil trimoulinas yasi kac bilmiyorum ama benim hosuma gidiyor oyunu

Rafael'in alt yapısı ManU(*****), hocası Ferguson(*****). Sabri'nin alt yapısı Galatasaray(****), hocası Fatih T.(***), Gerets(**), Skibbe(**), Rijkaard(***), Hagi(*) sence arada fark olması doğal değil mi?

''Sabri kaliteli mi?'' diyen arkadaş olmuş. Evet, Sabri gayet kaliteli bir sağ-bektir. Sizin gibiler yüzünden herif malzeme oldu millete. Sabri orta aç zaaaa xD, saRBi şut çekip stadın dışında adam öldürmüş zaaaa xD, sabri tribünde adam öldürdü zaaa xD, sabri şut çekiyor kaçın zaaa xDe

Alın gülün. Şuanlık ne kadar para verilirse verilsin satılmaması taraftarıyım. Zaten verilecek para max. 5-6 milyon €'dur. Gayet başarılı çünkü. Adam kaçırdığı falan oluyor ama öyle seviyoruz onu.

Rafael'in alt yapısı ManU(*****), hocası Ferguson(*****). Sabri'nin alt yapısı Galatasaray(****), hocası Fatih T.(***), Gerets(**), Skibbe(**), Rijkaard(***), Hagi(*) sence arada fark olması doğal değil mi?

Güzel tespit ama Rijkaard'ın yıldızının Gerets'in yıldızından yüksek olması değişik olmuş.

Fatih Terim gelirse yollamaz zaten. Sabri Türkiye şartlarında iyi bir oyuncudur..

barçaya giderse gitmeli yoksa satmak pek doğru olmaz alt yapımızda yusuf onur arıkan var sağ bek için ben cok ümitliyim birde orhan şamı alırsak sağ bek sıkıntımız olmaz.

Umarim Sabri gider ve yerine yabanci alinir. Sol beke de yabanci gelsin. Hatta kaleci de yabanci olsun. Büyük ihtimalle stopere de bir yabanci alinir. Kaldi kontenjandan iki yer. Ondan sonra forvetimiz sakatlanip Arda ileride oynayinca veya orta sahada Mustafa Sarp gibilerine kaldigimizda burada Sabri'nin sabirsizlikla gitmesini bekleyenleri görürüm.

Rafael'in örnek alabileceği, tecrübeli abisi Scholes, Sabri'nin Ayhan :)

Üst Alt