Sabri Sarıoğlu: "Onlardan iyiyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu: "Onlardan iyiyim"

sabri_isyan_etti_ben_onlardan_daha_iyiyim_1492501338_3796.jpg

Galatasaray’da Igor Tudor’un gelişiyle forma şansı bulmakta zorlanan Sabri Sarıoğlu, eski takım arkadaşı, şimdiki hocası Ayhan Akman’la dertleşti.

Tudor’un Rizespor karşında 11’de oynattıktan sonra kızağa çektiği, Gençlerbirliği karşısında da süre vermediği tecrübeli futbolcu, geçen hafta 18’e dahi alınmamıştı.

Bu duruma isyan eden 32 yaşındaki futbolcu, yardımcı antrenöre kendisine haksızlık yapıldığını söyledi. Başakşehir ile oynanan son maçta sağ bekte görev yapan Semih’in çok hata yapmasından üzüntü duyduğunu belirten Sabri, “Çocuk zaten alışık olmadığı bir bölgede oynatıldı” ifadesini kullandı.

ÇOK ÇALIŞ

Bu sezon Cavanda ve Linnes’ten daha formda olduğunu dile getiren Sabri, Ayhan Akman’a “En iyisi benim. Üçünden de iyiyim. Bunu herkes biliyor. Ayrıca Gençlerbirliği maçında da iyi performans göstermiştim. Derbide sahada olmak istiyorum” dedi. Akman ise eski takım arkadaşına sakin kalmasını ve derbiye kadar çok çalışmasını söyledi.

Türkiye Gazetesi

Sabri Sarıoğlu: "Onlardan iyiyim"

Sabri bu sezon sonu , sanirim balta ile sneijder onumuzdeki sezon sonu , son olarak da selcuk 2 sene sonra mutlaka gitmeliler

Bunlar takima kazik cakmis baslica 4 lu . Artik madem performanslari tartismali , kalan surecte goz boyamalarina bile goz kapatip ne olursa olsun sozlesme bitimlerinde gitmelerini saglamaliyiz

Arzu ettigimiz donusumu ancak boyle saglariz , aksi takdirde biri cikar "ama selcuk frikikleri , takima abilik ediyor" , oteki cikar "ama sneijder dunya yildizi..." der ,bu isin icinden cikamayiz

herkese yaptiklari icin tesekkur , yapamadiklari icin elestirimizi yapariz ama artik bu isimlerin degismesi gerekiyor ..

Gectigimiz senelerde bjkde de isim olarak belki bugunkunden bile degerli isimler vardi , mesela bugun transferi soz konusu olsa guti mi istenir atiba mi ? veya o donemki simao mu yoksa aboubakar ya da cenk tosun mu

fakat verdikleri katki goz onune alininca her zaman yildiz isim , ya da gecmisi parlak isim on plana cikmiyor .. sabri ve baltayi biraz bunun disinda tutuyorum cunku zaten GS de oynayacak yeterlilikleri hic bir zaman olmadi

ama selcuk ile sneijder resmen cikis yaptiklari donemin yarisinin da altindalar , artik buradan dirilemezler , hem yaslari hem doymusluklari onlari bu hale getirdi .. hatali olan bizdik , bu kadar uzun sozlesmeler ile kimse surekli dinc kalamaz ... selcuk denen adam 2011 de geldi , 2019 a kadar 9 sezon nasil pik performans verebilir , bunu veremeyende degil bekleyende hata

Bunu diyeceğim aklıma gelmezdi ama Sabri haklı, Cavanda dan daha iyi Sabri. Bu Sabri'nin iyi olduğu anlamına gelmiyor daha çok Cavanda nın ne kadar berbat bir topçu olduğunu gösteriyor.

Ama yine de defol git lan artık sülük gibi yapıştın yıllardır.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

ben cavanda ve linnes de sabri kadar burada kalsa illa ki belli donemlerde iyi isler yaparlardi diye dusunuyorum

bir an icin dusunun ,sabrinin faydasi oldugu zamanlar oldu ama o kadar uzun sure sans buldu ki , mutlaka yuksek performans verdigi zamanlar da oldu

simdi en kotusu cavanda diyelim , ama bu adam belcika milli takiminda oynadi mesela , 2003 ten beri 14 senedir cavanda genc olgun ve yasli doneminde bizde olsaydi , sabri kadar iyi oldugu donemler olmaz miydi , keza linnes icin de gecerli bu

bence linnes ve cavanda ,sabriden kat kat kotu adamlar degil ... ama salih dursun ve veysel transferleri cidden bombos secimlerdi .. ben tarik camdaldan da halen umutluyum

ben cavanda ve linnes de sabri kadar burada kalsa illa ki belli donemlerde iyi isler yaparlardi diye dusunuyorum

bir an icin dusunun ,sabrinin faydasi oldugu zamanlar oldu ama o kadar uzun sure sans buldu ki , mutlaka yuksek performans verdigi zamanlar da oldu

simdi en kotusu cavanda diyelim , ama bu adam belcika milli takiminda oynadi mesela , 2003 ten beri 14 senedir cavanda genc olgun ve yasli doneminde bizde olsaydi , sabri kadar iyi oldugu donemler olmaz miydi , keza linnes icin de gecerli bu

bence linnes ve cavanda ,sabriden kat kat kotu adamlar degil ... ama salih dursun ve veysel transferleri cidden bombos secimlerdi .. ben tarik camdaldan da halen umutluyum
Tarık PTT de bile sırıtıyor, sanırım hiç izlememişsin. Boşuna ümitlenme o çocuktan hatta heriften hiç bir halt olmaz.

Tarık PTT de bile sırıtıyor, sanırım hiç izlememişsin. Boşuna ümitlenme o çocuktan hatta heriften hiç bir halt olmaz.

peki eger oyleyse biz ne gorup bu adama 4,75 bonservis odedik ? dursun yonetimine kiziyoruz bos beles adamlara dagitilan paralar sebebiyle ama sabri yerine alinan tarik da salih de veysel de aysal donemi transferleri

bu 3 bek oyuncusuna ,

veysel 700 bin euro
salih 2,75 milyon euro
tarik 4,75 milyon euro

8 milyon eurodan fazla odemisiz sadece bonservislere ,kendilerine yapilan uzun sozlesmeler ve odenecek ucretler , kiralama doneminde bile eksiklerini biz kapatiyoruz

yaklasik 15 milyon euro hesapladim toplam maliyetlerini ... 60 milyon liradan fazla

peki eger oyleyse biz ne gorup bu adama 4,75 bonservis odedik ? dursun yonetimine kiziyoruz bos beles adamlara dagitilan paralar sebebiyle ama sabri yerine alinan tarik da salih de veysel de aysal donemi transferleri

bu 3 bek oyuncusuna ,

veysel 700 bin euro
salih 2,75 milyon euro
tarik 4,75 milyon euro

8 milyon eurodan fazla odemisiz sadece bonservislere ,kendilerine yapilan uzun sozlesmeler ve odenecek ucretler , kiralama doneminde bile eksiklerini biz kapatiyoruz

yaklasik 15 milyon euro hesapladim toplam maliyetlerini ... 60 milyon liradan fazla

İşlerine gelmediği için taraftar aldırdı der şimdi

İşine geldiği zaman vizyoncunun eseri işine gelmediği zaman taraftar, o hocanın kazığı bilmem ne

2014 yılında bir sürü saçmasapan transferler yapan mallar en az Dursungiller kadar suçludur

Yazık

Son düzenleme:
Ben ag filan atmadim , oldum olasi son donemde tum yonetimlerce yapilan sacma transfer harcamalarina en guzel ornek ,sabrinin mevkii

son 3-4 senede hala sabri oynuyor lafi varsa bu sacma transferler yuzundendir , bir sacmalik da bunlardan faydalanmamakta , madem sabri yerine aldin , bari sabriyi gonder bunlar oynasin

veysel , salih ve tarik aysal transferleri
cavanda, linnes de yetersiz transferler dursun donemi

ama baktiginda sabri oynuyor denmesin artik , bari sabri gitsin ya !

Grosskreutz transferinde skandal yaşanmasaydı şuan sağ bek sorunu yaşayacağımızı sanmıyorum

Adam Dortmundda +100 maç oynamış, bizim için yeterliydi

Son düzenleme:
gross u da ekle dursuna evet . salih , veysel , tarik aysaldan , cavanda ve gross ise dursundan sevgilerle .. sirf sag bek konusu bu bir de , genele yaysak neler cikar

linnesi biraz ayri tutuyorum , bana kalirsa linnes bu 5 li arasinda en cok umut vaad eden ... zaten ondan da ust level oyuncu alacak durumumuz yok , ama bu bahsettigim paralar harcanmasa , bu 6 tane yerine 1 hatta 2 adam alinirdi , senelerce de istifade edilirdi

Üst Alt