Sabri Sarıoğlu Yönetimi İkiye Böldü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu Yönetimi İkiye Böldü!

fft226_mf8730003.Jpeg

Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray'da sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Sabri Sarıoğlu'nun geleceği yönetimi ikiye böldü.

Galatasaray'da sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Sabri Sarıoğlu ile ilgili her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Ancak şu an için Sabri hakkında verilmiş kesin bir karar yok. Futbolun patronlarından Mehmet Özbek takımın sembolü olarak gördüğü Sabri'nin devam etmesini istiyor.

Taraftarın sürekli istifaya davet ettiği yönetim içinde ise ağırlıklı olarak, "Sabri ile sözleşme uzatırsak, tribünü daha da karşımıza alırız" görüşü hakim... Tecrübeli oyuncu için son sözü teknik patron İgor Tudor'un söyleyeceği öğrenildi. Hırvat hocanın raporuna göre Sabri'nin takımda kalıp kalmayacağı belli olacak. Sabri, 2002 yılından beri aralıksız olarak Galatasaray A Takımı forması giyiyor.

15. teknik adam!

Riekerink'in ardından Galatasaray'a gelen Igor Tudor, Sabri Sarıoğlu'nun sarı-kırmızılı takımda çalıştığı 15. teknik direktör oldu.

15 sezon
467 maç
24 gol
51 asist
66 sarı

Fanatik

Sabri Sarıoğlu Yonetimi İkiye Boldu!

Bu Özbekler yüzünden kliniğe Özbek soyadlı biri gelince serecesine kadar sorduruyorum , Dursun ile bir akrabalığı çıkarsa paketleyip yolluyorum.

Ben demiştim geçen bu adam gitse bile gittiğine inanmam.

Kendi bırakmak istemediği sürece kurtuluş yok bize.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Mehmet özbek gibi senin artık dursundan bile antipatik gelmeye başladı.Her haltı bildiğini sanıpta içine eden komisyoncu kim bilir sabrinin sözleşmeden ne kadar pay alıyor ki bu kadar ölümüne kolluyor adamı.

Futbolun patronlarından Mehmet Özbek takımın sembolü olarak gördüğü Sabri'nin devam etmesini istiyor.

Tek cümlede Galatasaray yönetimi

Ulan biz diyoruz takımın komple revizyona gitmesi lazım rahat kadrodan 20 tane adam gönderelim diye

Sayın yüce Futbol patronumuz Mehmet Özbek denen herif Sarbi Sarıoğlu'yla sözleşme yeniliyor ...

tudora sorsunlar yeter. hoca zaten geldiğinden beri yedek bırakıyor sabriyi.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt