Sabri'nin Rotası... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri'nin Rotası...

Cevap: Sabri'nin Rotası...

şu an için ha hmmss

peki renklidaş ingiltere ispanya olabilirmi?

Fatih hiç duymadım İngiltere ve İspanya'yı. Daha önce İtalya'dan Milan ve Florentina istemişti...

Bu arada bu haberi nereye yazacağımı bulamadım Galatasaray Brezilya,Belçika ve Kosovadan takım bakıyor...Brazilyadaki bitti gibi Ocakta açıklayabilirler...

Yok ya, yazmadan biraz daha düşündüm Sabri reis gitmesin. :( Yakında Baros da gider, Ayhan da bırakacak Sabri reis kalsın böyle sahaya baktığında tamamen yeni oyuncular görmek hoş olmuyor.

Bonservisiyle gittigini hatırlayamadım. Neyse, Cetini geri alalım. Yada Fener kümeye gidince GG'yi alırız.

Gayette formanın hakkını verir yürekten oynar...giderek yabancı oyunculara mahkum kalıyoruz ...gitme Sabri beke de mı yabancı alacağız ulan altyapı ne güne duruyor Sabri gibi enerjik hızlı ve hırslısı bir daha zor gelir

hiç gitmeyecek sanıyordum :( olsun varsın gitsin .. inş da gider .. devre arasıda olur .. fakat lakin olcan + genç alternatif (cüneyt vt..) veyahut a2 den güvendikleri adam varsa (serkan kurtlş dışında ) gitsin ..

giderse bişey düşünülyodur mutlaka. altyapıdan hüseyin tokmak fatih hocanın takibinde.

Üst Alt