Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Sabri'ye Plaket Yerine İhtarname!Galatasaray’ın sözleşme yenilemeyeceğini duyurdu Sabri Sarıoğlu, takımdan ayrıldı ve kendisine yeni takım aramaya başladı. Galatasaray Kulübü’nün hizmetlerinden dolayı plaket verileceğini açıkladığı Sabri Sarıoğlu, evine gelen ihtarname ile sarsıldı. Milliyet’ten Nevzat Dindar’ın özel haberine göre 15 yıldır Galatasaray formasını giyen tecrübeli oyuncuya kulüpten ihtarname gönderildi. 33 yaşındaki futbolcuyu şoke eden gelişme şöyle gerçekleşti:


Noterden Sabri’ye bir yazı geldi. Yazıda Milli futbolcunun Kayseri, Gençlerbirliği ve Alanyaspor maçlarında gördüğü sarı kartların gereksiz olduğu gerekçesiyle oyuncuya 36 bin euro ceza kesildiği bilgisi yer aldı. 36 bin euro’luk bu ihtarname Sabri’yi çok üzerken oyuncunun bir kalemde 5 milyon liradan vazgeçtiği günleri akıllara getirdi.

İhtarnamede bu paranın oyuncunun alacağından kesileceği belirtildi. Galatasaray Sabri’nin yanı sıra Bruma, Podolski ve Chedjou’ya da ihbarname göndererek oyuncuların alacaklarından gördükleri sarı kartlar için alacaklarından kesinti yapılacağı belirtildi. Takımda kalan oyunculara ise sarı kartlarla ilgili herhangi bir ihbarname gönderilmedi.
 
Yine imzasız bir haber;

Aylar önce verilmiş bir ceza; hızlı yargıyla ancak yetişmiş. Haber öyle yazılmış ki sanki ihtarname yeni gönderildi.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
ferrari nin senelik vergisi

5 milyondan vazgeçmişmiş

adama ferrari aldırdık zamanında ,kıllısını da gönderelim mi?
 
Sabrinin dönüsü, adam severek öderim galatasaraya borcumu diyip taraftara sirin gösterecekler. galatasarayin cocugu ortada kalmasin diyip bir yil daha sözlesme verirler.
 
Üst Alt