Saç Ekimi İçin Bilgi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç Ekimi İçin Bilgi

Merhaba arkadaslar,

Burasi futbol forumu olmasina ve uyelerin cogu erkek olmasina ragmen SAC EKIMI veya saglik hakkinda bir baslik bulamadim ve bu yuzden yeni bir konu acmaya karar verdim.

Arkadaslar suan kel olmamama ragmen saclari siklastirmayi dusunuyorum.

Bu konu hakkinda tecrubesi olan arkadaslar tecrubelerini paylasirsa benim gibi sac ekimini dusunen bireyler faydalanabilir diye dusunuyorum.

Este Cerrahi de bir tecrubesi olan varmi? Turk forumlarinda (donanim haber) pozitif konusmalarina ragmen google de yabanci musterilerin yazdiklarinin cogu olumsuz yorumlar birakmis. Kafam karisti

Son düzenleme:
Dediğin yeri duymuştum fakat pek araştırmadım önümüzdeki 3-5 sene içinde bende ektireceğim gibi duruyor.Önlerden açılmaya başladı zaten bizim akrabalarda saç yok,malumun ilanı olacak.
Arkadaşım geçen yaz ektirdi istanbul acıbademde gayet memnundu.Ağrı-acı herhangi bir şikayeti olmadı cerrahi operasyon sonrası.Oldukça da iyi duruyor şuan eskiye nazaran.
Başkaca merkezler hk. pek bilgi sahibi değilim.

Sen yaptirdinmi renktas, nasil bu kadar emin konusuyorsun? Yemin ederim bak giderim ha, olmazsa bozusuruz :D

saç dökülmesi gibi bir sorunum şimdilik yok rtş. Fakat bu işin sonunda komik duruma düşenlerin sayısı, olumlu sonuç alanların sayısından yüksek. ekimi yapacak kişiyi çok iyi araştırman lzm. Koray Erdoğan'ı araştır maddi durumun var ise. En son Greft başı 1,5 euro mu dolar mı ne alıyordu. arkadaş gitmişti. fiyattan dolayı vazgeçmişti. Şimdi daha pahalı olabilir

ekim sonuçlarını sitelerinden paylaşıyorlar sanırım. inceleyebilirsin.

En kral ekenin bile saçlarının ekilme oldugu belli oluyor. Ben bu yaşta kel kaldim mesela imkanim olmasina ragmen hiç tribe girmedim vurduyorum 1 e geziyorum valla. Bence illa ektirecem diyorsan saç ektirme degil de protez saç araştır

Üst Alt