Saçmalığa Gelin, Transfer Dönemi 5 Ocakta Başlıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saçmalığa Gelin, Transfer Dönemi 5 Ocakta Başlıyor

Cevap: Saçmalığa Gelin, Transfer Dönemi 5 Ocakta Başlıyor

Bunlara artık gerizekalı bile diyemiyorum çok daha farklı birşey tıp daha bulamadı bunu.

fenerbahçe küme düşeceği için hiçbir futbolcu sıcak bakmayacak fenere o yüzden fener transfer yapamıyorsa kimse yapmasın demeye çalışıyorlar. ulan mali o bıyıklarını tek tek cımbızla yolucam.

ben ortada bir sorun göremiyorum.Transfer olan oyuncular gelecek haftadan itibaren transfer olur zaten.Sadece 5 ocakta resmi olarak transfer ettik sözlesme imzalattık denir bu kadar.

ya yemine diyorum adam istifa edecek sizin yuzunuzden, yapmayin bunu, bu kadarda elestirilmez ki nur gibi insan

Yabancı transferi için zaten devre arası uygun değil. Yerlilere yönelmek lazım.

Getirirler önceden anlaşıp öyle bir yabancı olursa

İmza 5 Ocağa kalsın.

al olcanı ve hamiti

kapat transferi

şampiyon olalım

çok net.

Yeni bir TFF Skandalı

Malesef doğru ...

Ara transfer dönemi 5 Ocak'ta başlıyor, 1 Şubat'ta bitiyor..

2. yarı ise 4 Ocak'ta başlıyor..

Mehmet Ali Aydınlar yönetimindeki TFF ne yapıyor?

Cevap: Yeni bir TFF Skandalı

Madem böyle bir uygulama yaptılar(playoff),o zaman bu transfer sürelerinin tarihinde de,bir takım düzenlemeler yapılmalıydı.En azından yurtici transfer sezonu 1 hafta,10 gün önceden başlamalı.

Lanet olsun, 15 gün daha gazetelerin yalan haberlerini okuyup üzerinde gereksiz tartışmalar yapıp, arzularımızı yazacağız.

Bitsin gitsin ve adam gibi adamlar alınsın da rahatlayalım.

Nisan da kongre üyesi oluyorum, adam gibi adamlar almazlarsa yöneticiliğe kadar yolum var :)))

Üst Alt