# Sadık Çiftpınar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Sadık Çiftpınar

Şu a2 olayı tamamen gereksiz.

Acil olarak gerekli yatırım yapılarak 1461 modeli gibi 1.lig seviyesine çıkacak bir takım oluşturulmalı.

Şu a2 olayı tamamen gereksiz.

Acil olarak gerekli yatırım yapılarak 1461 modeli gibi 1.lig seviyesine çıkacak bir takım oluşturulmalı.

Şansına şunu okudum az önce;

galatasaray 99 yıllığına 200 dönümlük araziyi frankfurt'ta kiraladı. teknik danışmanlığını fatih terim yapacak. mali işlerle ünal aysal ilgilenecek. 12 milyon euro harcama yapılacak. 800 öğrenci alınacak. aynı zamanda bir takım alınacak. 3. ligde başlayacak.

yavuz semerci (an itibariyle bloomberg ht'de ünal aysal ile görüşmesini anlatıyor - ilgilenenlere)

1461 deki oyuncuların çoğu trabzonspor dan ayrılmış fakat trabzonlu oyuncular...kiralık oyuncu 3-4 tane aslnda..kiralıklar harici oyuncular başka takımlara gitmek yerine altyapı sonrası 1461 ile anlaşıyorlar..çoğuda birbirini iyi tanıyor ve 3 senedir birbirleriyle oynuyorlar..hocalarının çok iyi olmasıda onları bir adım öne itiyor..adamın 3.lig seviyesindeki takımla tavşanlı da yaptıkları da ortada..

bizse bir anda yaklaşık 10 oyuncuyu kiralık vermiştik beylerbeyine ..istanbulda trabzon un yaptığını yapmak pekte mümkün değil..

sallapati yapılmış demekki.. barcelona yı geçtim ts bile bu işi becerebiliyorsa biz hayli hayli yapabiliriz

Cevap: #Sadık Çiftpınar | Galatasaray A2

BKs6A16CUAEfliO.jpg

U20 Dünya Kupası'nda şans verilirse hocanın gözüne girecek A takıma yükselecektir.

Zaten ara ara A takım antrenmanlarına çıkıyor. Yeni sezonda kampa götürüleceğini düşündüğüm gençlerden biri.

3.golünü atmış dün.herkes semih kayadan sonra bir TÜRK stoper daha istiyodu. genç milli takımda altyapıda herkesin övdüğü bi sadık var. ve gümbür gümbür geliyo. sadık çok iyi bi stoper olacak. ve a takımada çıkacaktır.ömer toprağı ve serdar azizi unutun.
Arsene Wenger gibi adamsin nerden buluyorsun bu cevherleri :happy:

Üst Alt