# Sadık Çiftpınar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
SadikCiftpinar_B.jpg

Doğum Tarihi 1993-01-01

Geldiği Takım Seyhan Belediyespor

Mevki: stoper

Cevap: Sadık Çiftpınar

bir stoper daha geliyo altyapıdan...sadıkta övülyo ve u 19 milli takımına çağrılmış gene. o milli takımda okay yokuşlu da var.bizden yine okan derici ve geleceğin büyük kalecisi denilen muhammet alperen uysalda var .

3.golünü atmış dün.herkes semih kayadan sonra bir TÜRK stoper daha istiyodu. genç milli takımda altyapıda herkesin övdüğü bi sadık var. ve gümbür gümbür geliyo. sadık çok iyi bi stoper olacak. ve a takımada çıkacaktır.ömer toprağı ve serdar azizi unutun.

Tarkan akraban filanmı sanki mütemadiyen bu çocukla ilgili başlık açılıyor :asd: Ben karıştırıyorda olabilirim.

3.golünü atmış dün.herkes semih kayadan sonra bir TÜRK stoper daha istiyodu. genç milli takımda altyapıda herkesin övdüğü bi sadık var. ve gümbür gümbür geliyo. sadık çok iyi bi stoper olacak. ve a takımada çıkacaktır.ömer toprağı ve serdar azizi unutun.

Keske diyorum.. Ömer ve Serdar çok iyi stoperler ancak alt yapi'dan çikan oyuncular daima kiymetlidir benim için..

Ayrica en kötü ihtimal bu oglan 4. stoper olmalidir...

Galatasaray A2 Futbol Takımı'nın dün Manisaspor ile yaptığı maçta aldığı darbe nedeniyle kafa travması geçiren ve burnu kırılan genç futbolcusu Sadık Çiftpınar ameliyat edildi.

A2 Ligi 1. Grup'ta dün yapılan mücadelede başına aldığı darbe nedeniyle travma ve kısa süreli şuur kaybı yaşayan genç futbolcu, burnunda oluşan kırık nedeniyle Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde ameliyat edildi.

Sarı-kırmızılı kulüp, internet sitesinden yayınlanan mesajda, ''Oyuncumuza geçmiş olsun diyor, en kısa sürede iyileşmesini temenni ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

Geçmiş olsun.

Gecmis olsun. Sacma olacak belki, ama ayaginin kirilmasindan iyidir travma :) Birsey olmaz, döner yakinda insallah

Üst Alt