Sadri Şener G.Saray'a patladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadri Şener G.Saray'a patladı!

Cevap: Sadri Şener G.Saray'a patladı!

Adam bişey dememiş gibi yahu...

Zaten bosmandan bahsetmiş sadece nezaketen sorabilirlerdi demiş.

Yahu sana niye sorsunlar? Hem de bu adam stad acilisinda kiskanc-kiskanc aciklamalar yapmisti. :eek: Nezatekenmis. 2 yildir nezaket gosteriyoruz, gelen vuruyo, giden vuruyor.

Nezaketen sorulabilirdi ama sorulmadıysa da bunda art niyet aramaya lüzum yok bonservisi elinde olan oyuncu için.

Sen hatayı kendinde ara futbolcular kaçarcasına gidiyor sözleşmesi bitmeye yaklaşmaya bitmeden uzatsaydın aklın bu sene mi çalıştı niye Egemene sitem etmiyorsun belliki çok acımış sayın başkan..

Aman nolur dost kalalım! hahah.

Bu adamdan en azize kadar nefret ediyorum.Şimdide sert adamı oynuo.Kadrosu dağıldı tabi.Tepki vardı tabi.

Geçende Şenol güneşi attı medyanın, Azizenin önüne.Başkan olarak sen savunaydın hakkını?Tipine gıcığım ya yok böyle bişey.Atar yapıo bide bize.Hey Allahım.

Bu sene şampiyon olacaktınız Sadriciğim. Olamadınız mı? Öyleyse her anlamda geçmiş olsun :)

Bu adam Trabzon'lu fln değil. Sen önce git elinden çalınan şampiyonluğuna ağla, git TFF'ye, Aziz'e fln sataş. Galatasaray ne yaptı sana? Adam olsan gider çalınan şampiyonluğunun mücadelesini verirsin zaten.

fenerin yerinde biz olsaydık neler yapıyordu bak bu fener yalakaları...

hep söylerim anadolu klüpleri hariç bu trabzon ve beşiktaş genel anlamda fenere nazaran Galatasarayı daha çok sevmezler..Buda başarıyla alakalı biraz...Çevremde trabzonlu çok ve nedense Galatasaraya karşı inanılmaz bir kompleks içindeler..

Ulan özellikle son haftalarda yapılan hakem skandalarını geçtim,şu emenike hakkında bir konuşma yapacağına ezik ezik nelerden bahsediyor..İnanamıyorum şu olanlara yahu..

Gerzek ! misin ? Besiktas icin de aynisini demisti bi ara Besiktas'i savunmustum burda BJK'li bir arkadas like vermisti hatta :) . Salak yoneticilerimiz cahil futbol anlayisimiz ve Turk futbolu ancak bu kadar oluyor . Sozlesmesinin bitimine 6 ay kala oyuncuyla gorusebilirsin kardesim !!! Herhangi bir Avrupa takimi anlassaydi bize nazik davranmadilar diye aglayacak miydi yine ?

Song u aldıklarında bizden kimseye sormamışlardı.Ekim ayından beri Bomboşş konuşacağına takımıyla ilgilense Arenaya takılacağına açılışta ona buna yalakalık yapacağına takımına odaklansa şampiyon olurlardı.Şimdi taraftarına şirin gözükmek için salça olmasın ikide bir işine baksın.

Üst Alt