Sadri Şener G.Saray'a patladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadri Şener G.Saray'a patladı!

Cevap: Sadri Şener G.Saray'a patladı!

tilki-ile-uzumler.jpg

Sadri başkanın konuşmasını okuyunca nedense bu aklıma geldi.

:)

Üzücü bir durum hakkaten..

Şampiyonluk kaçmış onamı yansın adam,en önemli adamlar bir bir ayrılıyor onamı..

Sadri başkanı severiz ama gelde söyleme be birader.şampiyonluğu elleriyle fb ye teslim ettiler gıkı çıkmadı hiç bu türden ayar verici konuşmalar yapmadı.anlaşması biten oyuncularıyla daha geçen haftaya kadar yüzyüzeydiler anlaşma yapamadı.oyuncular elden kaçıncada bize veryansın ediyor.bjk de egemeni aldı onlara laf etmiyor.bize ediyor.Polat işbaşında kalsa selçuğu mümkün değil alamazdık.Bence polat klüpte başına gelenlerle ilgili biraz fazla dertleşmiş sadri başkanla.lise muhabbetine filan girmesi ne alaka anlamadım.Siz benim arkadaşımı devirdiniz bende sizle konuşmam artık diyor herhalde.Yinede canı sağolsun sadri başkanın.Bunlar günlük gelip geçici şeyler.Bilirizki Trabzon bizi sever bizde Trabzonu severiz.Sevmediklerimizde ortaktır.

o adam medyaya sempatik gözükmeye çalıştı sezon başından beri ve hep aynı şeyi dedi selçuk bizim evladımız sözleşme kolay diye... aslında o sampiyon olamayacağını selçuğun kalmayacağını falan hep biliyordu.. ama başkan değilmisiniz hepiniz aynısınz sırf başkan kalabilmek için işinize geleni söylüyorsunuz. selçuk serbest bi oyuncu sonuçta sende kolaysa bizden al........

Nezaketin ne oldugunu idrak edememis Sadri baskan. Ben bir cumleyle yazayim: bu transferdeki nezaket yasal yollardan izni oldugu devre arasinda oyuncu ile sozlesme imzalamamaktir. Nezaket bu oyuncuyu lig bitene kadar dilinin ucuna almamaktir. Galatasaray kanadi bunlari harfi harfiyen uyguladi.

Besiktasa neden laf yok onu anlamadim. Egemen Jupiterin Okaliptus kulubune transfer olmadi ki.

Üst Alt