Sadri Şener G.Saray'a patladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadri Şener G.Saray'a patladı!

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu'na bir yazı göndererek Galatasaray'a transfer olan Selçuk İnan ile Beşiktaş'a transfer olan Egemen Korkmaz'ın artık kendi isimleriyle anılmamasını istedi.

Kulüpten gönderilen yazıda, "Milli takım kadrosunda isimleri açıklanan Selçuk İnan ve Egemen Korkmaz artık bizim oyuncularımız değildir. Bu oyuncular bundan sonraki süreçte yeni kulüpleriyle anılsınlar. Ayrıca bu oyuncuların Avrupa'da oynamaları nedeniyle gönderilecek olan primlerde yeni kulüplerine gönderilsin" ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN ŞENER: "GALATASARAY NEZAKETEN DE OLSA BİZE SORMALIYDI"

Bu arada bordo mavili takımın Başkanı Sadri Şener de, DHA'ya yaptığı açıklamada, Galatasaray kulübüne tepki gösterdi. Şener, Galatasaray'ın etik kurallar çerçevesinde davranmadığını belirterek, "Selçuk'u transfer ederken nezaketen de olsa sorabilirlerdi. Sorsalardı da giderdi. Onların çoğu Galatasaray Lisesi mezunu, Fransız kültürü almışlar. Ben Atatürk Lisesi mezunuyum. Ama onlar bu nezaketi bile gösteremiyorlar. Zaten bonservisi elinde olan oyuncu rahatlıkla transfer edilebilir. Ama önemli olan nezaket ve Fair-Play'dir" dedi.

Cevap: Sadri Şener G.Saray'a patladı!

Sadri Şener, Selçuk'u kaçırma olayına kılıf arıyor. Başka bişey değil

Anlayışla karşılıyorum.Oyuncular bir bir gitmeye başlayınca böyle bir tepki gelmesi normal,tepkisi haksız ama normal.Bir yandan da Şenol Hoca için üzülüyorum,seneye neredeyse oyuncu kalmayacak:( Trabzon'un böyle bir duruma düşmesi hiç hoşuma gitmiyor.

Trabzon'un gelmis gecmis en ezik baskani. Sert gibi gorunmeye calisan kilibik. Ayrica Teofilo gibi bir adam icin dunyanin oteki ucuna kadar gidebilecek kadar vizyonsuz.

Sözleşmesi biten oyuncu için klübünden izin alınmaz..Önce bunu öğrensinler.

Hakları yenildi..Önce ona tepki göstersin.

Sadri Baskan bunalmissin belli ruh haline verip olumsuz yorumda bulunmayacagim iyisi mi sen Orkinos Mahmut'u da yanina al beraber bir baliga cikin oksijen alirsin.

Bosman kurallarından zaten kimsenin haberi yokta. Daha iyi sözleşme önerememenin acısı sanırım.

sen önce fb den hakkını ara Sadri başkan. 1 yıldır nerdeydiniz ? adamın sözleşmesi bitiyor zaten yeni mi farkettiniz Selçuk sizde kalmak isteseydi zaten sezon başı uzatırdı sözleşmesini

Haydi bize, Selçuk gibi bir oyuncuyu ellerinden aldık diye kızacaktır. Anlamıyorum Selçuk'a neden kızıyor ? Selçuk, Trabzon'dan ayrılırsam Avrupa'ya gelirim dedi, adam zaten Avrupa'ya geldi.

Adam olsaydinizda simdiye kadar sözlesmesini uzatsaydiniz. Bos kalmis bir oyuncunun nesini soracaklar.

Bu adam Trabzon'lu fln değil. Sen önce git elinden çalınan şampiyonluğuna ağla, git TFF'ye, Aziz'e fln sataş. Galatasaray ne yaptı sana? Adam olsan gider çalınan şampiyonluğunun mücadelesini verirsin zaten.

Üst Alt